آمادگی کامل ناجا ‌برای تامین امنیت زائران اربعین در مرز مهران
آمادگی کامل ناجا ‌برای تامین امنیت زائران اربعین در مرز مهران

فرمانده انتظامی استان ایلام از آمادگی کامل ناجا ‌برای برقرای امنیت زائران اربعین در مرز مهران خبر داد و گفت: تمهیدات لازم برای حضور حداکثری زائران در مرز مهران اندیشیده شده است.

به گزارش آفتاب ایلام ، سردار نورعلی یاری صبح  امروز در مراسم صبحگاه مشترک گرامیداشت هفته ناجا اظهار داشت: فن‌آوری روز دنیا امروز در اختیار پلیس ایران برای برقراری امنیت است.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: وجود نیروی متعهد و متخصص و استفاده از فن‌آوری روز دنیا در نیروی انتظامی استان ایلام موجب شده تا امن‌ترین مرزها از آن جمهوری اسلامی ایران و خاصه استان ایلام باشد.

سخنران مراسم صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی استان ایلام به مبارزه با قاچاق در مرزهای استان ایلام اشاره کرد و ادامه داد: ‌با تلاش شبانه‌روزی و همکاری خوب مردم قدم‌های بسیار مثبت و ارزنده‌ای برای جلوگیری از قاچاق کالا و ارز، حراست از مرزها و کاهش سرقت‌ها برداشته است.

یاری ماموریت بزرگ و تاریخی اربعین را عنایت الهی به پلیس عنوان کرد و افزود: این ماموریت که از سال ۹۵ آغاز شده ‌ماموریتی معنوی است که با عشق و علاقه به انجام می‌رسد و تاکنون پلیس ایلام امنیت تردد ۱۵ میلیون زائر در مرز مهران را برقرار کرده است.

وی با پیش بینی حضور ۴ میلیون زائر در اربعین ۹۸ گفت: به طور قطع ۷۰ درصد تردد زائران از مرز مهران خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: تمهیدات لازم برای حضور حداکثری زائران در مرز مهران اندیشیده شده و برای اجرای این ماموریت با تمام توان در آمادگی کامل هستیم.

انتهای پیام/ز/ش