بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب تا پایان شهریور ماه
بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب تا پایان شهریور ماه

سهیلا ملکشاهی در در گفت و گو با خبرنگار آفتاب ایلام اظهار داشت”۳۰۵ هزار و ۸۰۰ نفر از جمعیت استان تحت پوشش خدمات درمانی و بیمه یی تامین اجتماعی قرار دارند که ۱۳ هزار نفر از این تعدا مستمری بگیر هستند. وی افزود: در سال ۹۷ بابت تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت مبلغ ۲۸۸ […]

سهیلا ملکشاهی در در گفت و گو با خبرنگار آفتاب ایلام اظهار داشت”۳۰۵ هزار و ۸۰۰ نفر از جمعیت استان تحت پوشش خدمات درمانی و بیمه یی تامین اجتماعی قرار دارند که ۱۳ هزار نفر از این تعدا مستمری بگیر هستند.

وی افزود: در سال ۹۷ بابت تعهدات کوتاه مدت و بلند مدت مبلغ ۲۸۸ میلیارد تومان به جامعه ی هدف پرداخت شده است و در سه ماهه اول سالجاری به طور ماهیانه ۲۹ میلیارد تومان بابت هزینه های متعدد ، تعهدات بلند مدت شامل (بازنشستی، از کار افتادگی، فوتی ) و کوتاه مدت (بیمه بیکاری، غرامت نقص عضو و ایام بارداری ) پرداخت شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام گفت: افزایش حقوق مستمری بگیران وبازنشستگان که در اردیبهشت ماه سال جاری اعمال شده ومابه التفاوت های مربوطه پرداخت شده است.

مدیر تامین اجتماعی از تعامل و هم افزایی رسانه ها تقدیر کرد و گفت؛ ۸۰ درصد ماهیت کار سازمان تامین اجتماعی با نیاز به کمک رسانه ها در سطح استان انجام گرفته است .بویژه در جذب ۲ هزار بانوی زنان خانه دار که بدون کار فرهنگی (کار فرهنگی توسط رسانه)امکان پذیر نبود و این موفقیت را مرهون زحمات اصحاب رسانه خواند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان عنوان کرد: در حال حاضر خدماتی چون مشاهده سوابق بیمه‌شدگان، فیش مستمری‌بگیران، نوبت‌دهی اینترنتی مراکز درمانی، نوبت‌دهی اینترنتی شعب، نمایش بدهی کارفرمایان، پرتابل درمان، کمیسیون پزشکی و ابلاغ الکترونیک به صورت اینترنتی و غیرحضوری ارائه شده و دیگر نیازی به مراجعه به شعب تامین اجتماعی در سراسر استان نیست.
ملکشاهی گفت: آدرس اینترنتی https://eservices.tamin.i برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری و استفاده از این خدمات راه اندازی شده است.
ملکشاهی تصریح کرد : بخشنامه بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب نهایی و ابلاغ شده و تا ۱۳ شهریور ۹۸ اعتبار دارد.
وی ادامه داد: با توجه به محدودیت های زمانی این بخش نامه کارفرمایان جهت بهره مندی از این طرح به شعب تامین اجتماعی مراجه نمایند تا بتوانیم حداکثر استفاده از مزایای منبع در این بخشنامه را داشته باشیم.

انتهای پیام/