برنامه‌های ۴۰ گانه دهه کرامت استان ایلام با رویکرد تبیینی برگزار می‌شود
برنامه‌های ۴۰ گانه دهه کرامت استان ایلام با رویکرد تبیینی برگزار می‌شود

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان ایلام گفت: ۴۰ برنامه‌ دهه کرامت استان ایلام با رویکرد تبیینی و تبلیغی برگزار می‌شود.

علی‌اصغر شریفی راد در گفت و‌گو با آفتاب ایلام اظهار داشت: ۴۰ برنامه‌ دهه کرامت استان ایلام با رویکرد تبیینی و تبلیغی برگزار می‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان ایلام گفت: اعزام خادمان حرم مطهر به‌عنوان سفیران صحن مطهر امام رضا (ع) به استان و حضور در مناطق مختلف استان، دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران، بازدید از آسایشگاه‌ها معلولین و سالمندان، حضور در بیمارستان‌ها و عیادت از بیماران، حضور در زندان‌ها و برگزاری جشن بزرگ زیر سایه خورشید در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) ایلام ازجمله برنامه‌های این ایام است.

شریفی راد، با اشاره به اینکه تلاش شده در برنامه‌ریزی سال جاری تمام شهرستان‌ها و شهرهای استان از حضور کاروان حرم رضوی بهره‌مند باشند، افزود: کاروان خدام حرم رضوی از ۱۹ تا ۲۳ تیرماه حضور خواهند داشت.

وی اظهار کرد:دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام و سایر مدیران دستگاه های اجرایی از دیگر برنامه‌های این کاروان در ایلام خواهد بود.

مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان ایلام خاطرنشان کرد: همچنین جشن‌های زیر سایه خورشید در سطح بقاع متبرکه با حضور کاروان زیرسایه خورشید برگزار می شود.

شریفی راد، ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور و شرکت در جشن‌های زیر سایه خورشید، از برگزاری ۴۰ ویژه برنامه متنوع در این دهه مبارک در سطح استان ایلام خبر داد.

انتهای پیام/م