بیش از ۳۰۰ پزشک در مناطق مختلف ایلام مشغول به فعالیت هستند
بیش از ۳۰۰ پزشک در مناطق مختلف ایلام مشغول به فعالیت هستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام، از فعالیت بیش از ۳۰۰ پزشک متخصص و عمومی در نقاط مختلف ایلام خبر داد.

محمد کریمیان در گفت و‌گو با آفتاب ایلام ، اظهار داشت: امروز روند روشد خدمات درمانی، بهداشتی در استان ایلام، روندی رو به رشد بوده و در تمام نقاط استان ایلام، رشد خدمات بهداشتی و درمانی را شاهدیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: حضور  بیش از ۳۰۰ پزشک متخصص و عمومی در نقاط مختلف ایلام، گواهی بر روند رشد خدمات درمانی و بهداشتی در استان ایلام است.

وی افزود: علاوه بر حضور حضور  بیش از ۳۰۰ پزشک متخصص و عمومی در نقاط مختلف ایلام در حوزه آموزش نیز استان به شاخص توسعه وارد شده است.

کریمیان در ادامه افزود: وجود دانشگاه علوم پزشکی، دانشکده‌های پرستاری و دندانپزشکی و سایر تخصص‌ها، استان ایلام را در حوزه آموزش پزشکی به یکی از استان‌های برخوردار در این زمینه تبدیل کرده است.

کریمیان، حضور پزشکان متخصص در مناطق محروم را نشانه ایثار جامعه پزشکی نام برد و یادآورشد: پزشکان متخصص و عمومی با حضور خود در مناطق‌محروم استان ایلام، نشانه‌ای از اقدام پزشکان به زکات دانش و عملی جهادی است که پزشکان خود را به آن مقید می‌دانند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: وجود ۲۷ فوق تخصص پزشکی در ایلام روند رشد را اثبات اما این روند مجموعه دانشگاه علوم پزشکی را قانع نکرده و تلاش ما بر حضور بیشتر متخصصان در استان جهت مطلوب‌‌تر کردن خدمات به شهروندان ایلامی است.

انتهای پیام/ م