حذف هزینه‌های ویزا برای اربعین ۹۸ به منزله همراه نداشتن گذرنامه نیست
حذف هزینه‌های ویزا برای اربعین ۹۸ به منزله همراه نداشتن گذرنامه نیست

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: حذف هزینه‌های ویزا برای اربعین ۹۸ به منزله همراه نداشتن گذرنامه نیست.

سردار نورعلی یاری در گفت‌و‌گو با آفتاب ایلام اظهار داشت: حذف هزینه‌های ویزا برای اربعین ۹۸ به منزله همراه نداشتن گذرنامه نیست.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با نزدیک شدن به زمان برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین ۹۸ و افتخار میزبانی زائران این پدیده بزرگ جهانی توسط ایلام، تمام امکانات در ابعاد مختلف انتظامی، ترافیکی، امنیتی در استان ایلام مهیا است.

وی گفت: استقرار گیت‌های کنترلی ورودی و خروجی در مرز مهران و افزایش گیت‌ها با توجه به پیش‌بینی حضور ۵ میلیونی تردد زائران اربعین ۹۸ در مرز مهران اقدامات انجام شده جهت تسهیل در تردد است که توسط ناجا انجام شده است.

یاری در ادامه افزود: با توجه به اینکه برای نخستین سال است که ویزای اربعین حذف شده است، حذف ویزا باعث افزایش و حضور زائران اربعین ۹۸ شده و این افزایش توان مضاعف را می‌طلبد که در فرماندهی انتظامی استان ایلام برای آن برنامه‌ریزی شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: مشتاقان حضور در راهپیمایی اربعین ۹۸ بهتر است از هم اکنون در تکمیل و اخذ مدارک قانونی خروج از مرز را آماده کنند و از فرصت موجود برای این مهم غفلت نکنند.

یاری خاطرنشان کرد: ویزای عراق برای ایرانی‌ها در ایام اربعین به مدت ۱۲ روز لغو می‌شود و لغو ویزا به منزله همراه نداشتن گذرنامه و سایر مدارک هویتی نیست.

انتهای پیام/م