عملیات ایمن‌سازی در محور ارتباطی ایلام به کرمانشاه انجام می‌شود
عملیات ایمن‌سازی در محور ارتباطی ایلام به کرمانشاه انجام می‌شود

مدیرکل راه وشهرسازی استان ایلام از آغاز عملیات ایمن‌سازی ایلام به کرمانشاه خبر داد.

علی اصغر در گفت و‌گو با آفتاب ایلام با اشاره به اهمیت استراتژیک محور ایلام به کرمانشاه در مسیر حمیل اظهار داشت: عملیات ایمن‌سازی در محور ارتباطی  ایلام به کرمانشاه انجام می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: به منظور پیشگیری از ریزش سنگ و جلوگیری از وقوع تصادفات ناشی از سقوط سنگ بر روی وسایل نقلیه عبوری، عملیات ایمن سازی در محور ایلام به کرمانشاه انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: در سال‌های گذشته اقدامات زیادی برای ایمن‌سازی، خط‌کشی، تابلوزنی، رویه آسفالت در این محور انجام شده تا ایمنی این مسیر افزایش یابد.

کاظمی تصریح کرد: حذف نقاط حادثه‌خیز در این محور نیز مورد تاکید مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام بود که در ارتباط با آن افزود: با بررسی کارشناسانه و تحلیل آماری برای کاهش نقاط حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی استان اقدامات خوبی صورت گرفته است که احداث زیرگذر و روگذر ورودی شهر ایلام «ارغوان» و ورودی شهر سرابله از این اقدامات در جهت برطرف کردن نقاط حادثه‌خیز است.

وی رصد تصادفات حادث شده در جاده‌ها را به جهت شناسایی نقاط حادثه خیز به روز در دست اقدام است و از همین طریق رصد آماری است که توانسته‌ایم با استناد به آنها در بازه زمانی مناسب اقدامات لازم برای پیشگیری از وقوع تصادفات را انجام دهیم.

این مسئول بیان کرد: با توجه با وضعیت نابسامان اقتصادی و محدودیت‌های اعتباری، انجام پروژه‌های عمرانی با مشکلات زیادی روبه‌رو است ولی در حوزه راهداری ما تلاش داریم با همین اعتبارات محدود بهترین خدمات‌رسانی را داشته باشیم.

کاظمی تاکید کرد: نباید فقط نیمه خالی لیوان را دید و باید شرایطی ایجاد شود مردم از خدماتی که دستگاه‌های مختلف ارائه می‌دهند مطلع شوند تا امید به جامعه بازگردد.

انتهای پیام/