مهم‌ترین اصل در مدیریت صحیح در اربعین ۹۸ اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف و به موقع است
مهم‌ترین اصل در مدیریت صحیح در اربعین ۹۸ اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف و به موقع است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان ایلام گفت: مهم‌ترین اصل در مدیریت صحیح در اربعین ۹۸ اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف و به موقع است.

به گزارش آفتاب ایلام، محمد بازوند شامگاه یکشنبه در دیدار با رئیس و کارکنان پلیس راه استان ایلام اظهار داشت: با توجه به استقبال گسترده امسال زائران، اطلاع‌رسانی محورهای مواصلاتی منتهی به پایانه مرزی مهران باید به‌صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

مدیرکل صدا و سیمای ایلام با بیان اینکه رسانه و پلیس راه دو ضلع مهم مدیریت مدیریت ترافیک در اربعین حسینی ۹۸ هستند گفت: همه ما باید این آمادگی را داشته باشیم که پذیرای خیل کثیری از زائران اربعین حسینی باشیم و امسال سالی است که با سال‌های گذشته بسیار متفاوت است و استقبال گسترده‌تری از این کنگره عظیم خواهد شد.

وی یادآور شد: مهم‌ترین اصل در مدیریت صحیح جمعیت برای ورود به پایانه مرزی مهران اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف و به‌موقع است که زائران با فراغ‌بال و اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها گام در این مسیر معنوی بگذارند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با قدردانی از خدمات شبانه روزی کارکنان پلیس راه گفت: این نیروی زحمتکش در سرما و گرما و در شرایط مختلف برای حفظ امنیت جان و مال مردم در محورهای مواصلاتی حضور دارند و تلاش آنان قابل تقدیر است.

 رسانه نقش مهمی در هدایت فضای فکری زائران اربعین حسینی ایفا می‌کند

در ادامه این نشست سرهنگ رضا همتی‌زاده رئیس پلیس راه استان ایلام نیز اظهار داشت: رسانه نقش مهمی در هدایت فضای فکری و اطلاع‌رسانی به‌موقع به زائران برای انتخاب مسیر سفر و واکنش نسبت تغییرات ترافیکی و مدیریت بر ترافیک در ایام اربعین ایفا می‌کند.

وی افزود: صدا و سیما به‌عنوان یک منبع خبری پرمخاطب، موثق و مورد اعتماد مردم، زبان گویای مسئولان برای ارتباط و تعامل با مردم هستند.

این مقام انتظامی افزود: تمام اطلاع‌رسانی‌های پلیس راه استان ایلام در ایام اربعین حسینی علاوه بر انتشار آنلاین آن در فضای مجازی و  بستر نرم‌افزار سروش کانال پلیس ایلام به نشانی  http://sapp.ir/police_ilam به صورت مستمر نیز از طریق صدا و سیما به سمع و نظر رانندگان و زائران می‌رسد.

همتی‌زاده تصریح کرد: صدا و سیما با فعالیت خوب و شبانه روزی کارکنان این نهاد هر ساله به‌خوبی در حوزه آگاهی افزایی مخاطبان عمل کرده است.

انتهای پیام/ م