مواکب گروه‌های جهادی اربعین در مهران و ایلام به زائران خدمت رسانی می‌کنند
مواکب گروه‌های جهادی اربعین در مهران و ایلام به زائران خدمت رسانی می‌کنند

رئیس مجمع گروه‌های جهادی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: مواکب گروه‌های جهادی اربعین در مهران و ایلام در حال خدمات به زائران است.

به گزارش آفتاب ایلام؛ سفر زائران اربعین امسال نسبتلرن به سال‌های پیش زودتر آغاز شده و موکب‌های گروه‌های جهادی نیز زودتر در مهران و ایلام مستقر شده‌اند و با روحیه جهادی در حال ارائه خدمت به زائران اربعین هستند.

بگفته کریبه گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام؛ سفر زائران اربعین امسال نسبت به سال‌های پیش زودتر آغاز شده و موکب‌های گروه‌های جهادی نیز زودتر در مهران و ایلام مستقر شده‌اند و با روحیه جهادی در حال ارائه خدمت به زائران اربعین هستند.

بگفته کریم رحیمی، گروه‌های جهادی مستقر در مهران و ایلام در زمینه‌های اسکان زائران، تغذیه و برنامه‌های فرهنگی و مذهبی یا هر نوع ماموریت دیگری که به آنان محول شود شبانه‌روزی فعال‌اند.

رئیس مجمع گروه‌های جهادی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام افزود: سیل جمعیت در شهر مهران به طرف مرز در حال حرکت است و ما براساس تجربه سال‌های قبل خدمات رسانی به زائران از شهر ایلام شروع می‌کنیم تا زائران با توان بیشتری راهی مهران و سپس عراق شوند.

“گروه‌های جهادی هیچ منبع دولتی ندارند و تنها منبع آنها کمک‌های مردمی و خیّرین است که امسال نه تنها کم نشده بلکه نسبت به سال‌های پیش افزایش یافته است”.

انتهای پیام/م