میزبانی از زائران اربعین ۹۸ در ایلام نیازمند وحدت و همدلی است
میزبانی از زائران اربعین ۹۸ در ایلام نیازمند وحدت و همدلی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام گفت: میزبانی راهپیمایی اربعین ۹۸ در ایلام نیازمند وحدت، همدلی و استفاده از تمام ظرفیت‌ها است.

آفتاب ایلام، محمد نوذری امروز در سفر به شهرستان ایوان با حضور در شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: وقایع مهمی در سال ۹۸ پیش روی استان ایلام است که موفقیت در این وقایع موجب سربلندی استان ایلام است.

وی برگزاری کنگره بزرگ شهدای ایلام، میزبانی راهپیمایی بزرگ اربعین و برگزاری انتخابات مجلس از رویداهای مهم و تاثیر‌گذار نام برد و گفت: موفقیت در برگزاری این سه رویداد مهم نیازمند وحدت، همدلی و استفاده از تمام ظرفیت‌های استان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام به میزبانی راهپیمایی میلیونی اربعین ۹۸ اشاره و یادآور شد: استان ایلام به عنوان دروازه فرهنگی اربعین و بین‌الحرمین افتخار میزبانی زائران اربعین حسینی را دارد و در این راه با تمام تلاش برای برگزاری این رویداد مهم لحظه‌شماری می‌کند.

وی تکمیل زیرساخت‌ها، تدوین طرح‌های امنیتی، انتظامی، ترافیکی، مهیا بودن خدمات زیستی و رفاهی برای اربعین ۹۸ را مورد اشاره قرار داد و گفت: ما اربعین را یک موضوع ملی، جهانی، اسلامی و فرهنگی می‌دانیم و تمام ارگان‌ها و نهادهای استان ایلام را برای اجرای بهتر اربعین ۹۸ مهیای خدمت‌رسانی کرده‌ایم.

نوذری برگزاری کنگره سه هزار شهید ایلامی در سال ۹۸ را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: کنگره سه هزار شهید ایلامی در پایان سال ۹۸ در ایلام برگزار که این کنگره نقطه عطفی در تاریخ استان ایلام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام با اشاره به برگزاری انتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تمام تلاش خود را برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات انجام می‌دهیم.

وی افزود: برگزاری انتخابات در اسفندماه مهمترین رویداد سیاسی در کشور و به تبع آن در ایلام است و ما تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر، قانونمند و حضور حداکثری مردم در انتخابات انجام  و از هم اکنون برنامه‌ریزی برای آن نیازمند انجام است.

انتهای پیام/م

  • نویسنده : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام