۴۱۹ نازل جایگاه سوخت مایع استان ایلام به صورت مستمر مورد بررسی قرار می‌گیرند
۴۱۹ نازل جایگاه سوخت مایع استان ایلام به صورت مستمر مورد بررسی قرار می‌گیرند

مهناز همتی در گفت و گو با آفتاب ایلام  اظهار داشت: تا کنون ۴۱۹ نازل جایگاه سوخت مایع استان ایلام به صورت مستمر مورد بررسی قرار گرفته است. مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: با توجه به بند ۷ ماده ۳ قانون اصلاح قوانین و مقررات سازمان ملی استاندارد، ترویج سیستم بین المللی یکاها (si) به […]

مهناز همتی در گفت و گو با آفتاب ایلام  اظهار داشت: تا کنون ۴۱۹ نازل جایگاه سوخت مایع استان ایلام به صورت مستمر مورد بررسی قرار گرفته است.

مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: با توجه به بند ۷ ماده ۳ قانون اصلاح قوانین و مقررات سازمان ملی استاندارد، ترویج سیستم بین المللی یکاها (si) به عنوان سیستم رسمی اوزان و مقیاس ها در کشور و کالیبره کردن و آزمون وسایل سنجش، از وظایف سازمان استاندارد می باشد.

وی افزود: در همین راستا به منظور حمایت از حقوق مردم با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام، از ابتدای سال تا کنون ۴۱۹ مورد نازل عرضه سوخت مایع بنزین ونفت گاز مورد آزمون قرار گرفته است.

وی هدف از کنترل و بازرسی نازل های سوخت را جلوگیری از هر گونه تخلف و ضرر و زیان از نظر کمی یا کم فروشی برای مصرف کننده و توزیع کننده دانست و خاطرنشان کرد: صحت عملکرد تمامی وسایل سنجش حق الناس بوده و اداره کل استاندارد استان ایلام براساس وظایف قانونی خود با نظارت و کنترل کمی نازل های عرضه سوخت مایع تلاش می کند تا از تضییع حقوق شهروندان استان جلوگیری کند.

مدیرکل استاندارد خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت نارضایتی از عملکرد جایگاه ها و احتمال نقص و کم فروشی از شیوه عرضه سوخت در هر یک از جایگاه های استان می توانند با سامانه ۲۴ ساعته گویای ۱۵۱۷ یا سایت اداره کل استاندارد به آدرس http:// ilamhstandard.ir در بخش ارتباط با ما با اداره کل استاندارد استان ایلام تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/م