آفتاب ایلام

حماسه حضور انتخابات 98 |  استاندار ایلام رأی خود را به صندوق انداخت

حماسه حضور انتخابات 98 | استاندار ایلام رأی خود را به صندوق انداخت

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام با حضور در شعبه اخذ رأی شعبه ۶۸ مدرسه توحید شهر ایلام رای خود را به صندوق انداخت.

آفتاب ایلام - در نخستین ساعات آغاز فرآیند رأی‌گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام باحضور در شعبه اخذ رأی شعبه 68 مدرسه توحید شهر ایلام رأی خود را به صندوق انداخت.

استاندار ایلام درباره برگزاری انتخابات در گفت‌  وگو با خبرنگار آفتاب ایلام اظهار داشت: امروز مردم حضور خود را درصحنه‌ حمایت از انقلاب یک‌بار دیگر به نمایش می‌گذارند. آن‌ها همواره صفحات زرین انقلاب را رقم‌زده‌اند و امروز صفحه دیگری بر کتاب زرین انقلاب اضافه می‌کنند.

وی عنوان کرد: برخلاف تبلیغات مخالفان نظام و انقلاب که فکر می‌کردند حضور مردم کمرنگ و مردم پای صندوق رأی نخواهند آمد اما در همین ساعات اولیه مشاهده می‌کنیم مردم حضور چشمگیر خود را نشان دادند.

استاندار ایلام با اشاره به حضور گسترده و چشمگیر مردم کشورمان درصحنه‌های حساس انقلاب اسلامی، گفت: امروز در شرایط بسیار حساس ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی قرارگرفته‌ایم و آنچه می‌تواند مشکلات کشورمان را برطرف کند حضور گسترده مردم درصحنه است.

سلیمانی دشتکی اشاره به پشتوانه مردمی انقلاب اسلامی یادآور شد: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تضمین‌کننده استقلال، امنیت و اقتدار کشور است و این عامل جایگاه ایران اسلامی را در جهان تقویت خواهد کرد.

استان ایلام دارای سه کرسی در مجلس شورای اسلامی است که دو کرسی آن متعلق به حوزه شمالی شامل شهرستان‌های ایلام، سیروان، چرد اول، هلیلان، ایوان، مهران و ملکشاهی است و یک کرسی متعلق به حوزه جنوبی شامل شهرستان‌های دهلران، دره شهر، بدره و آبدانان است.


لینک خبر:

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی:0
نام:
پست الکترونیکی:
کدامنیتی:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450