آفتاب ایلام

واحد الفین پتروشیمی ایلام بدون دخالت یک خارجی ۱۵روز آینده وارد فاز اجرایی می‌شود

واحد الفین پتروشیمی ایلام بدون دخالت یک خارجی ۱۵روز آینده وارد فاز اجرایی می‌شود

مدیرعامل مجتمع پتروشیمی ایلام گفت: واحد الفین پتروشیمی ایلام؛ بدون دخالت یک خارجی ظرف ۱۵روز آینده وارد فاز اجرایی می‌شود.

آفتاب ایلام | حسن نجفی‌سمنانی، شامگاه پنجشنبه در  برنامه محلی «دسلات» از آغاز به فعالیت واحد الفین شرکت پتروشیمی ایلام سخن و اظهار داشت:  واحد الفین  پتروشیمی ایلام؛ بدون دخالت یک خارجی ظرف 15روز آینده وارد فاز اجرایی می‌شود.

مدیرعامل مجتمع پتروشیمی ایلام گفت:  حجم سرمایه‌گذاری ریالی برای واحد الفین یکهزارو 400 میلیارد تومان بوده است و تغییر در مدیریت‌ها و خصوصی‌سازی و تغییر سرمایه گذار عواملی بودند که این واحد دیرتر از موعد مقرر به بازدهی برسد.

نجفی‌سمنانی، در ادامه افزود: از محاسن افتتاح و راه اندازی واحد الفین در این شرکت آن است که ؛22 میلیون و 100 هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در پتروشیمی ایلام و بدون حضور حتی یک نفر خارجی به فرجام می‌رسد.

وی گفت: با وجود تحریم‌های استکبار جهانی در مرحله‌ای هستیم که باید با افتخار اعلام کنیم بدون دخالت یک خارجی ظرف 15 روز آینده حتما وارد فاز اجرایی می‌شویم و مشت محکمی بر دهان دشمنان و آنانی که نخواستند عزت و سربلندی ملت ایلام را ببینند خواهیم زد.

مدیرعامل مجتمع پتروشیمی ایلام یادآورشد؛ جهش تولیدی که امام خامنه‌ای دستور فرمودند را در این بخش از استان ایلام اجرایی می‌کنیم و برای جوانان متخصص این مرز و بوم اشتغالی پایدار رقم خواهیم زد.

 

 


لینک خبر:

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی:0
نام:
پست الکترونیکی:
کدامنیتی:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450