آفتاب ایلام

کیوان امام‌وردی به ارتکام جرم اقرار کرد

کیوان امام‌وردی به ارتکام جرم اقرار کرد

آفتاب ایلام| رئیس پلیس تهران گفت: کیوان امام‌وردی به ارتکاب جرم اقرار کرده، اما مدعی شده که مبتلا به سادیسم است.

آفتاب ایلام|  رئیس پلیس تهران گفت: کیوان امام‌وردی به ارتکاب جرم اقرار کرده اما مدعی شده که مبتلا به سادیسم است.

سردار حسین رحیمی درباره آخرین روند رسیدگی به پرونده کیوان امام‌وردی، گفت: تاکنون شاکیان زیادی در رابطه با این پرونده به پلیس مراجعه کرده‌اند و مراجعات شاکیان کماکان ادامه دارد و پرونده در دست رسیدگی است.

  • چطور روزی 1 میلیون درآمد کسب کنیم
  • بدون ماینر، بیت کوین استخراج کن و پولدار شو !
  • در کنار شغل اول خود، درآمد دلاری داشته باشید‍!
  • "گرانترین" خانه اختیاریه را در "اینپین" بیابید «+قیمت»
 
  • چطور روزی 1 میلیون درآمد کسب کنیم
  • بدون ماینر، بیت کوین استخراج کن و پولدار شو !
  • در کنار شغل اول خود، درآمد دلاری داشته باشید‍!
  • "گرانترین" خانه اختیاریه را در "اینپین" بیابید «+قیمت»

رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: این متهم خودش نیز به جرم و تخلفش اقرار کرده اما مدعی شده که سادیسم دارد اما اینگونه نیست.

رحیمی خاطرنشان کرد: پلیس امانتدار مردم است و به دنبال اثبات جرم رخ‌داده هستیم و افرادی که توسط این شخص مورد اذیت و آزار و تعرض قرار گرفته‌اند بدانند که نام و مشخصات آنها نزد پلیس محفوظ خواهد ماند.

دستگیری 146 خرده فروش مواد مخدر

فرمانده انتظامی پایتخت از اجرای ششمین مرحله طرح ظفر در ۴۸ ساعت گذشته و دستگیری ۱۴۶ خرده فروش و کشف 150 کیلو مواد مخدر خبر داد.
سردار «حسین رحیمی» فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه «طرح ظفر 6» در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: طرح پاکسازی محله به محله در مناطق آلوده شوش، مولوی، هرندی و دروازه غار اجرا شد.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: در ۴۸ ساعت گذشته با بهره‌گیری از ظرفیت تمامی پلیس‌های تخصصی و اجرای احکام قضایی، ۱۴۶ خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و ۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

سردار رحیمی گفت: در این طرح بیش از ۶۰۰ معتاد متجاهر جمع‌آوری شدند که از این تعداد ۲۸۰ نفر در سرقت نقش داشتند؛ همچنین ۱۶ مالخر اموال مسروقه و ۱۲۰ نفر از اتباع بیگانه که معتاد بوده یا در امر خرید و فروش مواد دست داشتند دستگیر شدند.

وی ادامه داد: ۲۱ باب خانه و ۲۷ واحد صنفی که مواد مخدر توزیع می‌کردند نیز پلمب شدند.

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: منازل پلمب شده محل فروش مواد مخدر یا اسکان معتادان متجاهر بود که 150 اتاقک داشت و در هر اتاق 10 تا 15 نفر زندگی می‌کردند.

سردار رحیمی ادامه داد: در این مرحله از طرح کاشف 9 دستگاه موتورسیکلت و 20 دستگاه خودرو توقیف شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان این مطلب که از آغاز طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و پاکسازی مناطق شوش، هرندی، مولوی و دروازه غار دستگاه قضایی در کنار پلیس بوده و حمایت‌های لازم را انجام داده است، گفت: مردم این مناطق به آرامش نیاز دارند و باید سایر دستگاه‌های مسوول هم کمک کنند؛ انتظار داریم شهرداری و تربیت بدنی نیز برای پرکردن اوقات فراغت مردم این مناطق اقداماتی انجام دهند اما متاسفانه از شروع این طرح به غیر از دستگاه قضایی و پلیس سایر دستگاه‌ها همکاری لازم را نداشتند.


لینک خبر:

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی:0
نام:
پست الکترونیکی:
کدامنیتی:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450