آفتاب ایلام

دستور رئیس جمهور به وزیر ارتباطات/ استفاده دانش آموزان و معلمان از شبکه شاد رایگان شد

طراحی بسته ویژه‌ برای معلمان، اساتید و دانشجویان ؛

دستور رئیس جمهور به وزیر ارتباطات/ استفاده دانش آموزان و معلمان از شبکه شاد رایگان شد

وزیر ارتباطات اعلام کرد: علاوه بر سامانه شاد که قرار شد با دستور رئیس جمهور برای دانش آموزان و معلمان رایگان شود، بسته ویژه‌ای را برای دانش آموزان، معلمان، اساتید و دانشجویان طراحی کرده ایم.

آفتاب ا یلام|   محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز رئیس جمهور دستور داد استفاده دانش آموزان و معلمان از شبکه شاد رایگان شود و امروز و فردا جلسه‌ای با سازمان برنامه برای هماهنگی خواهیم داشت که به اپراتور‌ها ابلاغ می‌شود.

وی گفت: البته آموزش مجازی صرفا از طریق سامانه شاد پیگیری نمی‌شود و برخی از ابزار‌های دیگر هم استفاده می‌کنند و ما به همین علت بسته ویژه‌ای را طراحی کرده ایم که آموزش مجازی به سمت عدالت آموزشی سوق داده شود و جزئیات این بسته که فراتر از شاد است، تا دوشنبه هفته آینده اعلام می‌شود.

وزیر ارتباطات افزود: امروز کار اتصال رایگان بیش از ۸۶ هزار مدرسه در سراسر کشور به شبکه ملی اطلاعات به انجام رسید که ظرفیت بالایی را برای آموزش مجازی دانش آموزان فراهم می‌کند و در خصوص دانشگاه‌ها نیز طرحی در حال اجراست که تا پایان امسال ادامه خواهد داشت و براساس آن حدود هزار دانشگاه در سراسر کشور با فیبر نوری متصل می‌شوند.

منبع:  آفتاب ایلام   


لینک خبر:

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی:0
نام:
پست الکترونیکی:
کدامنیتی:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450