آفتاب ایلام

جریان‌سازی و تقویت روحیه انقلابی از وظایف بسیج رسانه است

جریان‌سازی و تقویت روحیه انقلابی از وظایف بسیج رسانه است

رئیس بسیج رسانه‌های استان ایلام با اشاره به شکل‌گیری هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه در استان گفت: جریان‌سازی و تقویت اخلاق و روحیه انقلابی از وظایف بسیج رسانه است.

محمد علی‌نظری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام با اشاره به نقش رسانه در گفتمان انقلاب اسلامی و از طرفی حربه‌ رسانه‌ای دشمن جهت مقابله با آرمان‌های انقلاب اسلامی اظهار داشت: حضور بسیج در عرصه رسانه با هدف جریان‌سازی و تقویت اخلاق و روحیه انقلابی است.

رئیس بسیج رسانه‌های استان ایلام گفت: وحدت، همدلی و تقویت گفتمان مطالبه‌گری، انقلابی‌گری و تقویت اخلاق و مبارزه با جریانات معاند و ضد انقلاب نیازمند حضور اهل رسانه و قلمی است که تفکر بسیجی را در این عرصه ترویج دهد.

وی به تشکیل هیئت اندیشه ورز در بسیج رسانه استان اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به اتمام دوره هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه در استان ایلام، هیئت جدید در حال انتخاب هستند.

وی در پاسخ به این سئوال که "چه کسانی به عنوان اعضای هیئت اندیشه‌ورز انتخاب می‌شوند؟" گفت: هیئت از میان نخبگان حاضر در رسانه‌های مکتوب و بر خط دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به انتخاب صاحبان رسانه‌ها انتخاب و در میان آنان یک نفر با رای هیئت به عنوان دبیر انتخاب می‌شود.

علی‌نظری، نگاه بسیج رسانه را فراگیر و بدون خط و مشی جناحی دانست و خاطر نشان کرد: بسیج رسانه خانه آنانی است که دل در گرو انقلاب و آرمان‌های والای آن دارند؛ هر کس با هر تفکری که در جریان‌سازی و تقویت اخلاق و روحیه انقلابی ولایتمداری اهل قلم و نظر و رسانه باشد در بسیج رسانه جای دارد.


لینک خبر:

برچسب ها:

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی:0
نام:
پست الکترونیکی:
کدامنیتی:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450