آفتاب ایلام

چشمان بسته بر محرومیت و مشکلات کثیر مردم ایلام نتیجه «مدیران "بی‎کفایت " است

اختصاصی آفتاب ایلام

چشمان بسته بر محرومیت و مشکلات کثیر مردم ایلام نتیجه «مدیران "بی‎کفایت " است

چشمان بسته بر محرومیت و مشکلات کثیر مردم ایلام که نشانه حضور مدیریت بی‌کفایت است را به‌نظام منتصب نکنید که این مردم برای حفظ نظام جان داده و می‌دهند و چشم نامحرمانی که نگاه کج به انقلاب و آرمان‌های آن داشته باشد را از حدقه بیرون می‌آورند اما رشد کمی صوری را جار می‌زنند و در مقابل بی کفایتی‌ها سکوت نخواهند کرد.

آفتاب ایلام | معضلی تحت عنوان «مدیران "بیکفایت " سالیان سال است که استانمان را آزار می‌دهد، مدیرانی که نتیجه کار آنان"فقر‌"،"بیکاری" ،سرخوردگی نسل جوان ،مهاجرت ،احراز رتبه 1 خودکشی ،احراز رتبه 1 تورم و... از تبعات حضور آنان در استان ایلام است.

چنین مدیرانی قادر به تدوین برنامه استراتژیک برای استان نبوده‌اند، فرافکن، انتقادناپذیر وبی صبر در مقابل انتقادند.رشد کمی صوری بجای رشد کیفی واقعی را در بوق کر‌نا می‌دمند و آمارهای غیرواقعی آنان نُقل مجالس است.

نادرستی آمارهای صوری آنان برای هرکس مشخص و اگر شهروندی بر نادرستی آمارهای صوری چنین مدیرانی انتقادی کند. متهم به سیا‌ه نمایی و زیر سؤال بودن نظام می‌شود.

آنان نظام را بهانه‌ای برای پوشش  بی‌کفایتی خود قرار می‌دهند، تا بتوانند با این عنوان منتقدان را به سکوت وا‌دارند  و مطالبه‌گری را به فراموشی بسپارد و با این حربه  بر  بی‌کفایتی خود ادامه و مردم را دل‌خوش به رشد کمی صوری حاصل از مدیریت خود کنند.

چشمان بسته بر محرومیت و مشکلات کثیر مردم ایلام که  نشانه حضور مدیریت بی‌کفایت است را به‌نظام منتصب نکنید که این مردم برای حفظ نظام جان داده و می‌دهند و چشم نامحرمانی که نگاه کج به انقلاب و آرمان‌های آن داشته باشد را از حدقه بیرون می‌آورند اما رشد کمی صوری را جار می‌زنند و در مقابل بی کفایتی‌ها سکوت نخواهند کرد.

 


لینک خبر:

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی:0
نام:
پست الکترونیکی:
کدامنیتی:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450