آفتاب ایلام

بنیاد مستضعفان از پروژه‌های با پیشرفت ۹۰درصد در استان ایلام حمایت می‌کند

بنیاد مستضعفان از پروژه‌های با پیشرفت ۹۰درصد در استان ایلام حمایت می‌کند

استاندار ایلام گفت: بنیاد مستضعفان از پروژه‌ای با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد حمایت می‌کند.

قاسم سلیمانی دشتکی در گفت‌وگو با آفتاب ایلام، اظهار داشت: با رایزنی‌های انجام‌شده و همچنین توافقات حاصله، بنیاد مستضعفان از پروژه‌های دارای پیشرفت فیزیکی 90 درصدی حمایت خواهد کرد.

استاندار ایلام گفت: علاوه بر این حمایت، در دو شهرستان ملکشاهی و هلیلان نیز بنیاد مستضعفان اقدامات محرومیت‌زدایی را از سال گذشته آغاز کرده و اخیراً نیز 300 میلیون تومان اعتبار به بخش ورزش این دو شهرستان اختصاص یافته است. 

استاندار ایلام در ادامه یادآور شد: پل جزمان در هلیلان نیز که در سیل سال گذشته تخریب شد و امکان تردد روستاییان را ناممکن کرد، با اعتبار اختصاصی بنیاد مستضعفان ساخته شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اعتبار اختصاص‌یافته به ساخت پل جزمان را 25میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تخصیص این میزان اعتبار و ساخت و تکمیل آن از دیگر پروژه‌های مورد حمایت بنیاد در استان ایلام است.

قاسم سلیمانی دشتکی افزود: تجهیز کتابخانه‌های شهرستان های ملکشاهی و هلیلان با اعتباری بالغ بر 2میلیارد و 700میلیون ریال  نیز از دیگر اقدامات بنیاد در راستای محرومیت‌زدایی در استان ایلام است.

استاندار ایلام در ادامه گفت: اهتمام بنیاد در محرومیت‌زدایی و توجه ویژه به استان ستودنی است؛ لازم است مسئولان مرتبط با پروژه‌های مورد حمایت بنیاد، نهایت پیگیری را داشته باشند و گزارش و عملکرد و میزان موفقیت پروژه را ارائه کنند.


لینک خبر:

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی:0
نام:
پست الکترونیکی:
کدامنیتی:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450