آفتاب ایلام

۱۰۵۳ واحد مسکن ملی در ایلام ساخته می‌شود

۱۰۵۳ واحد مسکن ملی در ایلام ساخته می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از تکمیل پرونده ۵۵۰ متقاضی مسکن ملی در ایلام خبر داد و گفت: ۱۰ هزار و ۵۳ واحد مسکونی در استان دستور کار است.

علی اصغر کاظمی در گفت‌وگو با آفتاب ایلام، از استقبال مردم ایلام از طرح مسکن ملی خبر و اظهار داشت: تاکنون  550 متقاضی مسکن ملی در ایلام تکمیل پرونده کرده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: آورده اولیه برای تکمیل پرونده مسکن ملی در این مرحله 400 میلیون ریال و مابقی در سایر اقساط و از طریق وام اختصاص یافته تکمیل می‌شود.

کاظمی ثبت نام 11 هزار و 40 نفر برای این طرح در استان ایلام اشاره و یادآور شد: در مرحله نخست انتخاب 550 متقاضی از این امکان برخوردار می‌شوند. 

وی گفت: تفاوت مسکن مهر با مسکن ملی در آن است که مسکن ملی در زمین‌های دولتی واقع در محدوده شهری در اختیار انبوه‌سازان قرار می‌گیرند و بعد از معرفی متقاضیان به انبوه‌سازان و عقد قرارداد، ساخت خانه‌ها در مناطق شهری آغاز خواهد شد.

کاظمی افزود: زمین‌های دولتی واقع در محدوده شهری در اختیار انبوه‌سازان قرار می‌گیرند. بعد از معرفی متقاضیان به انبوه‌سازان و عقد قرارداد، ساخت خانه‌ها در مناطق شهری آغاز خواهد شد.


لینک خبر:

انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی:0
نام:
پست الکترونیکی:
کدامنیتی:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450