امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام|رزمایش شیفت ایثار در پالایشگاه نفت و پتروشیمی ایلام تمرین و اجرا شده است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام|رزمایش شیفت ایثار در پالایشگاه نفت و پتروشیمی ایلام تمرین و اجرا شده است

رضا میرزاد 0 دیدگاه 1 فروردین 1397 چاپ خبر بازدید: 167

به گزارش آفتاب ایلام،   سردار سید صادق حسینی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی‌ها و هدفگذاری‌های انجام شده رزمایش بزرگ خدمت‌رسانی بسیج کارگری با نام شیفت ایثار همزمان با سراسر کشور پیش از ظهر امروز در ایلام برگزار شد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: مقابله با تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی دشمنان انقلاب اسلامی قرار گرفتن قشر کارگر در جبهه مبارزه مستقیم در نبرد اقتصادی میطلبد این قشر جهادگر از آمادگی لازم و افزایش میزان حضور در جبهه جهاد اقتصادی قرار گیرند.

وی در شرایط کنونی آمادگی کارگران برای افزایش تولید و حضور بیشتر در مراکز تولید و صنعتی را از اهداف رزمایش شیفت ایثار نام برد و خاطر نشان کرد:  شرایط کنونی‌جنگ اقتصادی عیان به شمار می‌رود برای کمک به اقتصاد کشور و همراهی با انقلاب کارگران بسیجی در قالب رزمایش خدمات‌رسانی شیفت ایثار  کارهایی از قبیل کمک برای تعمیر و نگهداری دستگاه‌های واحدهای تولیدی و صنعتی، اضافه‌کاری بدون مزد، کمک برای جمع‌آوری ضایعات کارخانه‌ها، ایمنی و بهداشت و اقداماتی از این قبیل را انجام می‌دهند.

حسینی افزود: به روز کردن تاسیسات و آماده به کار و نگهداشت مراکز تولیدی برای تولید بیشتر نیز در رزمایش شیفت ایثار توسط کارگران عملیاتی و به نمایش گذاشته شد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) شیفت ایثار را یادآور زحمات طاقت فرسای کارگران و مراکز تولیدی کشور در تامین مایحتاج رزمندگان نام برد و تصریح کرد: در رزمایش شیفت ایثار همان خاطرات و روحیه جهادی و خدمت افزون بدون چشم داشت مادی عملیاتی شده است.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه