امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
مدیر عامل هلال احمر ایلام | از اعضای فعال جوانان در حوادث و سوانح استانی ، منطقه ایی، کشوری و حتی بین المللی استفاده می‌شود

مدیر عامل هلال احمر ایلام | از اعضای فعال جوانان در حوادث و سوانح استانی ، منطقه ایی، کشوری و حتی بین المللی استفاده می‌شود

رضا میرزاد 0 دیدگاه 1 فروردین 1397 چاپ خبر بازدید: 155

به گزارش آفتاب ایلام،  حسین عارفی اظهار داشت:  اعضای هیات مدیره دستورات جلسه را به صورت زنجیر وار ادامه بدهند و مصوبات گذشته را در جلسات آینده پیگیری نمایند.

وی  در خصوص حوزه جوانان بیان کرد: هدف جمعیت از اداره امور جوانان این است که مجموعه فعالیت های عام المنفعه، نوعدوستی، جذب اعضاء و در کل ذهنیت امور داوطلبانه و خیر را در اذهان جوانان پرورش دهد.

عارفی با توجه به اینکه حوزه جوانان از مقاطع تحصیلی پایین از کودکستان ها تا اقشار مختلف کارهای عام المنفعه را پرورش می دهند، اظهار داشت: هدف این است که مجموعه این فعالیت ها منجر به این شود که اعضای جوانان در آن رنج سنی که تعریف شده اند با فعالیت های هلال احمر آشنا و در نتیجه ورودی اعضای فعال هلال احمر شوند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام تصریح کرد: این اعضای فعال می توانند در خدمات امدادی در حوادث و سوانح مختلف استانی ، منطقه ایی، کشوری و حتی بین المللی از حضورشان و از خدماتشان استفاده کرد.

عارفی ضمن تقدیر و تشکر از معاون  جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام و مجموعه همکاران ایشان افزود: خوشبختانه این حوزه تمام فعالیت های و برنامه هایی که از طرف جمعیت مرکز سیاست گذاری و ابلاغ شده به استان ها و به تناسب اعتباراتی که در اختیار استان ها قرار دادند ، تمام این برنامه ها را به خوبی انجام دادند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ایلام، ضمن عرض تسلیت ایام دهه محرم گفت: جمعیت هلال احمر یک مجموعه ارزشمند است و از زمان که آقای عارفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان که این مسئولیت را قبول کردند تعامل بسیار خوب و ارتباط صمیمی بین مدیر عامل با اعضای هیات مدیره، معاونین و همکاران عزیز در هلال احمر است که این توفیق خدمت را دو چندان می کند.

حجت الاسلام  الیاسی با اشاره به ایام ماه محرم و اینکه در آستانه اربعین حسینی (ع) قرار گرفته ایم، خاطر نشان کرد: بخشی از مشکلات و کارهای سنگین جمعیت هلال احمر خدمت رسانی به اربعین حسینی بر عهده جمعیت هلال احمر است، که این نشست ها و گفتگو ها سازنده ، تاثیر گذار و کمک کاری برای جمعیت هلال احمر است.

وی با اشاره به روایتی از امام حسین (ع) که احتیاج و مراجعه مردم به شما از نعمت های خداوند است، افزود: وظیفه و کارکرد جمعیت هلال احمر که انساندوستانه است به ارزش های عظیم اسلامی ، دینی ، اخلاقی و اعتقادی بر می گردد.

حجت الاسلام  الیاسی تاکید کرد: اگر انسان در خدمات رسانی و امداد رسانی و کمک به همنوع به کارهایش رنگ و بوی الهی بدهد خصوصاً در ایام اربعین حسینی (ع) و ماه محرم که نزدیک است، اجر عظیم و پاداش بزرگی نزد خدای متعال دارد.

در ادامه این جلسه علی اکبری معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر ایلام به ارائه گزارش و عملکرد کامل این حوزه در سال جاری پرداختند.

در پایان هریک از اعضای حاضر به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خویش پیرامون موضوع جلسه پرداختند.

انتهای پیام/م

0 دیدگاه