امروز: شنبه 4 اسفند 1397
استاندار ایلام: برطرف کردن مشکلات مردم نیازمند حضور مسئولان در عرصه خدمت‌رسانی رسانی است

استاندار ایلام: برطرف کردن مشکلات مردم نیازمند حضور مسئولان در عرصه خدمت‌رسانی رسانی است

ادمین 0 دیدگاه 15 شهریور 1397 چاپ خبر بازدید: 129

به گزارش آفتاب ایلام به نقل از خبرگزاری تسنیم از ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر امروز بدون تشریفات مرسوم اداری در میان بازاریان ایلام حضور و ضمن دیدار با بازاریان و اصناف مختلف از آخرین وضعیت بازار ایلام مطلع و در این دید و بازدید اظهار داشت: خدمت در استان ایلام را افتخار خود می‌دانم و حضورم در میان بازاریان به جهت استفاده از کمک و مشاوره بازاریان در سامان بازار ایلام است.

استاندار ایلام گفت: اعتقاد دارم برطرف کردن مشکلات مردم نیازمند حضور مسئولان در عرصه خدمت‌رسانی است.

وی به مسئولان استان ایلام توصیه کرد: ما مسئولان از مردم و برای مردم هستیم و لازم این با مردم و برای مردم بودن آن است که با حضور بدون تشریفات زائد با مردم حشر و نشر داشته باشیم تا درد آنان را احساس و خود را با درد جامعه دردمند سازیم و بتوانیم با احساس درد مردم را چاره‌اندیشی کنیم.

استاندار ایلام در ادامه دیدار با بازاریان با اشاره به وضعیت و شرایط امروز اقتصادی کشور گفت: بازاریان استان ایلام با درک شرایط فعلی و رعایت انصاف و قانون در قیمت‌ها و رعایت حال مصرف‌کننده عملکرد خوب داشته‌اند.

وی خطاب به بازاریان بیان کرد: احتکار و گرانفروشی در شرایط فعلی گناه نابخشودنی و خیانت به مردمی است که برای این انقلاب و نظام فرزندان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند.

استاندار ایلام اصناف و بازار ایلام را بازار متعهد و کمک کننده برای سامان وضعیت اقتصادی فعلی دانست و خاطرنشان کرد: مردم ایلام و همه اقشار آن اعم از بازار و سایر مشاغل همچنان 8 سال در برابر دشمن استقامت کرده‌اند در برابر مشکلات اقتصادی هم مقاوم بوده و هستند.

وی در پایان به خواسته‌های حضوری بازاریان پاسخ داد.

انتهای پیام/ح

0 دیدگاه