امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
تیم‌های پزشکی بسیجیان در مناطق محروم ایلام خدمات‌رسانی ‌می‌کنند

تیم‌های پزشکی بسیجیان در مناطق محروم ایلام خدمات‌رسانی ‌می‌کنند

رضا میرزاد 0 دیدگاه 1 فروردین 1397 چاپ خبر بازدید: 141

به گزارش آفتاب ایلام به نقل از  خبرگزاری تسنیم از ایلام، غلامرضا علی محمدی صبح امروز در افتتاحیه حضور تیم‌های پزشکی برای ارائه خدمات به شهروندان ایلامی در مناطق محروم اظهار داشت: 60 تیم پزشکی در قالب  رزمایش اقتدار عاشورایی به مناظق محروم و حاشیه شهرهای استان اعزام و به محرومان ارائه خدمات می‌دهند.

مدیر موسسه تأمین درمان بسیجیان استان ایلام گفت: از امروز این تیم‌ها که تیم‌های پزشکی در قالب پزشکان متخصص، جراح و دندانپزشک ومتخصص با خدمات پاراکلنیکی هستند در 6 نقطه شهر ایلام آغاز فعالیت می‌کنند.

وی ارائه خدمات نیروهای پزشکی در کلیه تخصص‌ها به صورت رایگان عنوان کرد و افزود: مناطق محروم استان ایلام از این خدمات بهره مند و علاوه براین خدمات امورات سنوگرافی و آزمایشگاهی نیز در صورت تشخیص پزشکان به شهروندان ارائه می‌شود.

علی محمدی هدف از اجرای رزمایش اقتدار عاشورایی در قالب خدمات پزشکی را خدمت به محرومان جامعه دانست و خاطر نشان کرد: در اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری که توجه به محرومان و اقشار آسیب پذیر جامعه را مورد نظر داشته‌اند رزمایش اقتدار عاشورایی در قالب برنامه‌های پزشکی مد نظر و اجرای شده است تا محرومان نیز از ارائه خدمات پزشکی بهره مند شوند.

وی امید آفرینی و ارائه خدمات جهادی بدون منت را یادآور شد و افزود: اهداف رزمایش اقتدار عاشورایی در حوزه بهداشت و درمان محقق و انشاالله در ادامه رزمایش بتوانیم افراد بیشتری را تحت خدمات قرار دهیم.

انتهای پیام/م

0 دیدگاه