امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
آفتاب ایلام| مدیرتصادفی نمی‌تواند عامل توسعه باشند

آفتاب ایلام| مدیرتصادفی نمی‌تواند عامل توسعه باشند

ادمین 0 دیدگاه 1 فروردین 1397 چاپ خبر بازدید: 214

آفتاب ایلام| تصادف خوب یا بد در شکل و ترکیب زندگی آدمها سهم بزرگی دارد و زندگی آدمیزاد، چه شاگرد بقّالِ سر کوچه شما باشد، چه ملکه بریتانیا، قدم به قدم بسته به تصادف هاست و دستخوش "اگرها" نمونه‌اش را میتوان در انتصاب یکی از فرما نداران ایلام اشاره کرد که به رغم قراردادی بودن به سمت بالاترین مدیریت اجرایی آن شهرستان رسیده است.

به قانونی و یا غیر قانونی بودن این انتصاب ورودی نداریم و خلا‌های قانونی در قوانین ما بسیار و نقص دستورالعمل توسط دستورالعمل نیز بیش از هزار اما آنچه مد نظر این قلم است این است نیروی کارشناسی که سالها رنج تجربه اندوزی کسب کرده است و به فن و فوت امور آگاه است چگونه برای چنین مقام اجرایی ارائه خدمت می‌کند؟ و اگر هم بر اساس رویه و انظباط اداری ملزم به ارائه نظر باشد آیا مدیر اجرایی قراردادی که هنوز برای استخدام خود مشکل اداری دارد می‌تواند بر آن کارشناس اعمال مدیریت کند.

آنچه در چنین مدیریتی می‌توان نتیجه گرفت بردگی مدیر اجرایی در قبال نظرات کارشناسان است و عروسکی کوکی برای خواسته‌های آنان و اعمال مدیریت زمانی منتج به نتیجه است که دانش و تجربه مدیر بر زیر دستان بچربد.

مدیرتصادفی نمی‌تواند عامل توسعه باشند و عیان شدن این موضوع نیازمند شفاف سازی استاندار محترم استان ایلام است که بفرمائید معیار چنین انتصابی بر پایه کدام شاخص و توانمندی و دانش و تجربه صورت گرفته است؟

وآیا این انتصاب رانت به نمایندگان برای ماندن نیست؟

انتهای پیام/

 

 

 

0 دیدگاه