امروز: شنبه 27 بهمن 1397
 پیام تسلیت دکتر سلام امینی به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان خوزستانی در حادثه تروریستی اهواز

پیام تسلیت دکتر سلام امینی به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان خوزستانی در حادثه تروریستی اهواز

رضا میرزاد 0 دیدگاه 1 فروردین 1397 چاپ خبر بازدید: 151


به نام خداوند شهیدان

اینک که دشمن به فراست پی برده است که خوزستان مرزدار بی بدیل و پاسدار دلاور مرزهای جمهوری اسلامی است ، این بار با دلارهای نفتی سعودی ،آدم کش های مزدور را به سمت خوزستان پایتخت مقاومت ایران اسلامی هدایت کرد تا درهفته دفاع مقدس، چند صباحی، سلحشوری و حماسه آفرینی اهوازی های دلاور را تحت الشعاع قرار دهد.
تروریست های خودفروخته، که سال ها رشک حماسه آفرینی دلاور مردان و شیرزنان ایرانی را به دل دارند ، این بار وطن دوستی و سلحشوری مردم خوزستان را برنتافتند و با به رگبار بستن مردم بی دفاع و به شهادت رساندن کودکان بی گناه و جانبازان ویلچرنشین، عمق توحش و ذبونی خود را به نمایش گذاشتند.
گروهک الاحوازیه که حیات ننگینش را با مزدوری و نسل کشی ادامه می دهد. امروز  روسیاهی تروریست ها و خفت و خواری اربابانشان را به جهانیان انعکاس دادند.
شهادت جمعی از هموطنان خوزستانی بار دیگر براین مهم صحه نهاد که در جامعه اسلامی ما دَرِ باغِ شهادت همواره گشوده است و برای رویاروی وایستادگی در برابر استکبارجهانی وخنثی کردن توطئه های برخی از سرکردگان منطقه، با جانفشانی و شهادت طلبی هل من مبارز می طلبند و همواره تمام ایران باسینه های ستبر و مشت های گره کرده، مصمم و استوار در کنار خوزستان عزیز ایستاده است.
اینجانب به نمایندگی از حوزه انتخابیه خود مردم شریف ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی، ضمن محکوم نمودن این اقدام مذبوحانه تروریستی که نمادی از جنایت های خونبار جامعه بشری است،
 شهادت جمعی از مردم نجیب و سرافراز خوزستان را سوگمندانه تسلیت می گویم و ازپیشگاه خداوندبزرگ دراین ماه محرم، علو درجات در جنات النعیم را برایشان مسئلت دارم.

سلام امینی نماینده مردم شریف
ایلام، ایوان، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی

0 دیدگاه