امروز: شنبه 4 اسفند 1397
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) | همراهی زنان در خلق حماسه دفاع مقدس انکار ناپذیر است

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) | همراهی زنان در خلق حماسه دفاع مقدس انکار ناپذیر است

رضا میرزاد 0 دیدگاه 4 مهر 1397 چاپ خبر بازدید: 98

آفتاب ایلام | سردار سید صادق حسینی، عصر امروز در همایش سفیران فرهنگ ایثار و شهادت که در مجموعه رفاهی لاله ایلام برگزارشد اظهار داشت:  دوران دفاع مقدس مشترکی از همکاری و تعاون و ایثار و شهادت بود وهمراهی زنان در خلق حماسه دفاع مقدس انکار ناپذیر است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت:مساعدت زنان در پشتیبانی از رزمندگان، طیف گسترده‏ای از فعالیت‏ها را در برمی گرفت که تقویت روحیه رزمندگان برای حضوری هر چه پرشورتر در جبهه‏‌ها و تشویق مداوم آنان، یکی از مهم‌ترین و بارزترین فعالیت‏‌های زنان در دوران 8 ساله جنگ تحمیلی عراق بر ایران  بود.

وی با اشاره به صحنه‌های بدرقه کاروان‌های اعزامی به جبهه‌های جنگ  افزود: حضور خواهران و همسران و مادران رزمندگان در مراسم بدرقه رزمندگان به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل نمونه بی نظیری از تقویت روحیه رزمندگان است.

حسینی گفت: بستن پیشانی بندهای  مسافران جبهه و جنگ توسط مادران و بستن کوله بار سفرشان در اعزام‌ها  و آنان را مهیای اعزام به جبهه کردن را هیچگاه نمی‌توان فراموش کرد که نقش زنان در خلق حماسه دفاع مقدس بی بدیل بوده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در ادامه افزود: امروز نیز زنان بسیجی  با وفاداری به ولایت و پاسداری از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی اجازه نخواهند داد هیچ بیگانه‌ای نگاه خصمانه‌ای به  انقلاب اسلامی داشته باشد.

وی افزود:  زنان ایلانی مادران و خواهران و همسران دیروز رزمندگان دفاع مقدس و امروز استقامت و پایمردی در جنگ نابرابر اقتصادی و روانی دشمن تمامی توان و تلاش خود را جهت تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی در طبق اخلاص گذاشته‌اند و رسالت زینبی خود را همواره حفظ می‌کنند.

انتهای پیام/م

0 دیدگاه