امروز: شنبه 4 اسفند 1397
سربلندی در فتنه اقتصادی با نه به احتکار خانگی میسر است

سربلندی در فتنه اقتصادی با نه به احتکار خانگی میسر است

رضا میرزاد 0 دیدگاه 10 مهر 1397 چاپ خبر بازدید: 83

آفتاب ایلام | سردار سید صادق حسینی شامگاه دوشنبه در نشست شورای بسیج رسانه‌ای استان ایلام اظهار داشت: شایعه سازی، عدم اطلاع رسانی درست، موجب آن شده است که برخی از شهروندان به  احتکار خانگی  اقدام کنند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: یکی از ترفند‌های دشمن برای ایجاد جو بدبینی و التهاب در بازار و اشاعه شایعه کمبود اجناس بوده که دامن زدن به این ترفند واحتکار خانکی حرکت در مسیر فتنه اقتصادی است.

وی توانایی‌های جمهوری اسلامی ایران برای تامین مایحتاج را بی نظیر دانست و گفت: نابسامانی کنونی مقطعی بوده و برخورد دستگاه‌های مرتبط به سامان این وضعیت می‌انجامد.

قدرت نطامی بحث بعدی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) بود که در این ارتباط خاطر نشان کرد: عملیات غرور آفرین امروز بر علیه مواضع تروریست‌ها نشان داد که جمهوری اسلامی ایران مرزی را برای مبارزه با تروریست‌ها را نمی‌شناسد.

وی افزود: تروریست‌ها با این عملیات غروز آفرین به خود آمده که در برابر غرش رعد آسای فرزندان ملت ایران در نیروهای مسلح جایی برای عرض اندام ندارند.

وی پیام عملیات موشکی ایران به سردمداران تروریست‌ها را در آن دانست: که نگاه نامحرم به ایران موجب کور شدن چشم‌های نامحرم می‌شود.

حسینی برای  سامان وضع موجود و عبور از گردنه پیش رو توصیه کرد و گفت: وحدت و پرهیز از حزب و گروه‌گرایی، اقدام به پاسخگویی و اطلاع رسانی و اقناع مردم در وضعیت موجود راهکار عبور از پیچ خطرناک پیش رو است.

انتهای پیام/م

0 دیدگاه