امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
مجوز ‌فعالیت برای ایستگاه‌های صلواتی درون‌شهری ایلام در ایام اربعین ‌ صادر نمی‌شود

مجوز ‌فعالیت برای ایستگاه‌های صلواتی درون‌شهری ایلام در ایام اربعین ‌ صادر نمی‌شود

ادمین 0 دیدگاه 15 شهریور 1397 چاپ خبر بازدید: 156

به گزارش آفتاب ایلام، محمد نوذری عصر امروز در نشست هماهنگی ستاد اربعین ایلام اظهار داشت: به جهت امکان بهره اقتصادی برای شهروندان استان ایلام و شهرهای در مسیر تردد و کمک به معیشت بازاریان ایلامی اجازه فعالیت ایستگاه‌های صلواتی در درون شهرها صادر نمی‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: امکانات لازم برای ارائه خدمات رفاهی به زوار اربعین حسینی در مسیرهای تردد و جاده‌ها برای استقرار ایستگاه‌های دولتی فراهم است.

وی ارائه خدمات مطلوب و مورد رضایت استفاده کنندگان را یادآور شد و بیان کرد: رعایت تمامی موارد بهداشتی و مسائل ترافیکی، و پرهیز از ایجاد هر گونه مزاحمت برای شهروندان و یا صرف هزینه مازاد برای شهرداری‌های مسیر در صدور مجوز برای ایستگاه‌ها لحاظ شده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام به فرصت باقیمانده اربعین اشاره و تصریح کرد: در صدور مجوز ایستگاه‌های صلواتی ایلام در مسیر تردد زوار اربعین تسریع شود.

وی تسریع در صدور مجوز ایستگاه‌ها را به دلیل داشتن فرصت برای جانمایی توسط متقاضیان دانست و گفت: صدور مجوز و جانمایی ایستگاه‌ها از اهمیت ویژه برخوردار است چراکه در جانمایی مسائل ترافیکی و ایمنی باید لحاظ شود واین نیازمند فرصت برای متقاضیان برپا کننده ایستگاه صلواتی است.

نوذری گفت: تلاش شود ایستگاه‌های برپا شده در جهت کاهش آلودگی های صوتی، رعایت اصول ایمنی سیم کشی برق، رعایت توصیه‌های بهداشتی در حوزه پخت و دادن غذای نذری  رفع مشکلات ترافیکی و آلودگی‌های زیست محیطی و مشکلات بهداشتی به دقت انجام و نظارت شود تا ارائه خدمات در شان زوار ابا عبدالله حسین(ع) باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/ش

0 دیدگاه