امروز: شنبه 4 اسفند 1397
نمایش عزت و اقتدار عاشورائیان در رزمایش ۱۵ هزار نفری بسیجیان ایلام/سردار عراقی: پشتوانه قدرت دفاعی کشور نیروهای بسیجی هستند

نمایش عزت و اقتدار عاشورائیان در رزمایش ۱۵ هزار نفری بسیجیان ایلام/سردار عراقی: پشتوانه قدرت دفاعی کشور نیروهای بسیجی هستند

رضا میرزاد 0 دیدگاه 12 مهر 1397 چاپ خبر بازدید: 110

آفتاب ایلام٬ رزمایش سراسری محمد رسول‌الله(ص) 2 با حضور گردان‌های مختلف بسیجی اعم از خواهران و برادران به استعداد 15هزا نفر در مرکز استان ایلام  آغاز شد.

خیابان‌های منتهی به مصلای ایلام محل برگزاری رزمایش  و حضور بزرگ عاشورائیان مملو از بسیجیانی است که آمده اند تا به دنیای جور و ستم به سردمداری آمریکا پیام دهند که در مکتب فرزندان روح‌الله به رهبری مقام معظم رهبری تسلیم و سازش ننگ ابدی است و جهاد و شهادت افتخار عظیم در تاریخ ملت بزرگ ایران است.

سردار سید صاق حسینی در آغاز مراسم اظهار داشت: به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و نشان دادن اقتدار و قدرت شکست ناپذیر نیروهای مسلح خصوصاً بسیج و سپاه تجمع بزرگ 15 هزار نفری بسیجیان ایلام با رزمایش عاشورائیان آغاز می‌شود.

وی افزود: پیام تجمع بزرگ 15 هزار نفری ایلام برای٬ امیدآفرینی و نشاط اجتماعی برای محبان انقلاب اسلامی و ترس وحشت برای معاندان و بدخواهان انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در ادامه خاطر نشان کرد: تجمع بزرگ بسیجیان ایلام متشکل از گردان‌های امام حسین(ع)٬  امام علی(ع)٬  فاتحین و کوثر و نیروهای جهادی اعم از خواهر و برادر  است که اقتدار و توان رزم خود را به نمایش می‌گذارند.

پشتوانه قدرت دفاعی کشور نیروهای بسیجی هستند‌

فرمانده ارشد دوران دفاع مقدس در اجتماع بزرگ بسیجیان ایلام گفت: پشتوانه قدرت دفاعی کشور نیروهای بسیجی هستند.

‌سردار عبدالله عراقی از فرماندهان جبهه و جنگ و پیشکسوت دوران دفاع مقدس نیز در اجتماع عظیم 15 هزار بسیجی ایلامی ‌اظهار داشت: بسیج معادلات دشمن در پیش‌بینی دشمن برای تسخیر ایران در دوران دفاع مقدس را بهم ربخت.

وی گفت: حضور بسیج در جبهه‌های جنگ به رغم همه کمبودهای دوران دفاع مقدس توانست جبهه‌های جنگ را به میدان نبرد غالب برای نیروهای مسلح بر ارتش کلاسیک دشمن سازد.

فرمانده ارشد دوران دفاع مقدس بسیج را شجره طیبه‌ای دانست و خاطر نشان کرد: اگر نوای دلنشین بسیج بر مدیریت‌های اجرایی و اقتصادی و سیاسی سایه افکند پیروزی و سربلندی و موفقیت در جهان از آن جمهوری اسلامی ایران است.

عراقی موفقیت‌های حضور بسیجیان در عرصه اقتصاد مقاومتی را الگوی زیبای موفقیت بسیج دانست و افزود: حضور بسیج در سازندگی، بهداشت و درمان، آموزش موجب علاقه و امید در دل مردم ایران شده است.

وی با اشاره به همایش عظیم 15 هزار نفری استان ایلام تصریح کرد: بسیج مرد میدان و عمل است و امروز در این رزمایش اقتدار و عزت جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشته و با حضور در رزمایش به آمریکا و ایادی آن پیام می‌دهد که با حضور خیل عظیم بسیجیان جان بر کف تحریم و تهدید اثری در اراده پولادین مردم ایران ندارد.

‌به گزارش تسنیم گروه‌های نمونه جهادی سپاه استان نیز با حضور در این رزمایش دور جدیدی از فعالیت‌های جهادی و خدمت‌رسانی به مناطق محروم را آغاز می‌کنند.

انتهای پیام/l

0 دیدگاه