امروز: شنبه 4 اسفند 1397
امام جمعه ایلام: کمیته‌های مردمی برای میزبانی از زائران اربعین تشکیل شود

امام جمعه ایلام: کمیته‌های مردمی برای میزبانی از زائران اربعین تشکیل شود

0 دیدگاه 20 مهر 1397 چاپ خبر بازدید: 145

آفتاب ایلام |  حجت الاسلام الله‌یار کریمی تبار ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه ایلام خود را سرباز مقام معظم رهبری و خادم مردم دانست و اظهار داشت: امروز افتخار سربازی مقام معظم رهبری و خادمی مردم ایلام را دوباره کسب کرده‌ام.

امام جمعه ایلام گفت: درب دفتر بنده به روی همه باز است و برای ارتباط با حقیر نیاز به خواسته نیست.

خطیب جمعه ایلام در ادامه به مباحث سیاسی روز پرداخت و قدرت موشکی ایران در منطقه را نشانه عظمت و اقتدار نیروهای مسلح دانست و گفت: صلابت قدرت ایران در منطقه و جهان خواب غفلت را ازدیدگان دشمنان انقلاب اسلامی ربوده است.

وی قدرت موشکی و اقدام موشکی سپاه پاسداران در حمله به تروریست‌ها و در چند مایلی مقر سربازان آمریکایی را نشان از دقت و صحت در ماموریت‌های نیروهای مسلح دانست  و افزود:  این اقدام بزرگترین سیلی بود که علاوه بر این که گوش تروریست‌ها را کر کرد، زهرچشمی بود به آمریکا به عنوان حاملی تروریست‌ها تا بفهمد سیلی‌های ایران بر دشمنان به جا و به موقع زده می‌شود و برای این سیلی‌ها مرزی  نمی‌شناسد.

کریمی تبار سپس فرصت اربعین را برای استان ایلام فرصت بی نظیر عنوان کرد و خواهان فعال کردن کمیته‌های مردمی برای میزبانی زائران اربعین شد و گفت: مراسم راهپیمایی اربعین امسال پرشور ‌تر از سنوات گذشته برپا کنیم تا دشمن وحدت و برادری مسلمانان را ببیند.

وی رمز موفقیت و اقتدار و عزت را در وحدت دانست و خاطر نشان کرد: وحدت مردم و مسئولان ضامن اقتدار و حفظ انقلاب اسلامی ایران است.

0 دیدگاه