امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
مراسم

مراسم "چهلمین سالگرد شهدای ۱۷ شهریور" در ایلام برگزار می‌شود

ادمین 0 دیدگاه 16 شهریور 1397 چاپ خبر بازدید: 174

حجت‌الاسلام علی چراغی‌پور در گفت و‌گو با آفتاب ایلام اظهار داشت: مراسم بزرگداشت یاد و خاطره چهلمین سالگرد شها‌دت شهدای واقعه 17 شهریور  که مظلومانه برای احقاق حق خود توسط ارتش شاه به گلوله بسته شده اند  با سخنرانی استاندار ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در ایلام برگزار می‌شود.

وی با اشاره به نقش واقعه خونین 17 شهریور در پیروزی انقلاب اسلامی افزود: اگر ایام و مناسبات مختلف در وصوف 17 شهریور و یاد و نام و خاطره شهدای این روز تاریخی و سرنوشت ساز در پیروزی انقلاب اسلامی سخن گفته شود باز نمی‌توان عظمت این روز را بیان کرد.

چراغی‌پور خاطرنشان کرد: اینک در تجلیل از یاد و و خاطره و عظمت‌ اقدام آن  زنان و مردانی که برای اجرای امر ولایت و آبیاری  نهال خردسال انقلاب اسلامی جان خود را تقدیم کردند تا امروز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی درخت تنومند انقلاب اسلامی ماندگار و سربلند بماند  مراسم چهلمین سالگرد بزرگداشت شهدای 17شهریور را با عنوان "جمعه‌ سیاه 17 شهریور لکه‌ ننگ پهلوی" در ایلام برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: این مراسم ساعت 10 صبح 17 شهریور در مسجد جامع ایلام برگزار و از امت مسلمان و ولایت مدار ایلام برای شرکت دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام/م

0 دیدگاه