امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
تسهیلات ویژه سازمان میراث فرهنگی به سرمایه‌گذاران برای ساخت هتل در استان ایلام

تسهیلات ویژه سازمان میراث فرهنگی به سرمایه‌گذاران برای ساخت هتل در استان ایلام

0 دیدگاه 2 آبان 1397 چاپ خبر بازدید: 936

آفتاب ایلام |  علی اصغر مونسان عصر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام با بیان اینکه ‌دولت برای ارائه خدمات در ابعاد مختلف به زائران اربعین همه امکانات را مهیا کرده است، اظهار داشت: ‌رشد مثبت زیر‌ساخت‌های اربعین ‌در مرز مهران  نسبت به سنوات گذشته خوب و روبه پیشرفت است.

وی با اشاره به حضور میلیونی زائران اربعین حسینی بیان کرد: مسلماً ارائه خدمات به حجم میلیونی زائران دارای کاستی‌های بوده و معایبی نیز دارد، اما اراده دولت به رفع این معایب و کاستی‌هاست.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ‌اقدامات سازمان میراث فرهنگی را در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: صادرات 500 میلیون دلار از صنایع دستی کشور به خارج، ایجاد اشتغال با اجرای طرح‌های گردشگری، رشد 51 درصدی ورود گردشگران به کشور و ... نمونه‌هایی از اقدامات سازمان برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی ‌به پیش‌بینی تحقق افزایش 70 درصدی  ورود گردشگران به کشور اشاره کرد و ‌افزود: سرمایه‌گذارانی که قصد هتل‌سازی در استان ایلام را داشته باشند با آورده 30 درصد می‌توانند مابقی هزینه را با استفاده از تسهیلات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به انجام رسانند.

انتهای پیام/م

0 دیدگاه