امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
ایلام|  ۱۳ آبانماه رستاخیز ملت عاشورایی درمصاف با استکبار است .

ایلام| ۱۳ آبانماه رستاخیز ملت عاشورایی درمصاف با استکبار است .

رضا میرزاد 0 دیدگاه 11 آبان 1397 چاپ خبر بازدید: 1472

 

 آفتاب ایلام |  روابط عمومی وتبلیغات سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام بمناسبت یوم الله ۱۳ آبان بیانیه ای صادر کرد . دربخشی از این بیانیه آمده است.

۱۳ آبانماه رستاخیز ملت عاشورایی درمصاف با استکبار است .
 آمریکا با جنگ روانی به دنبال نفوذ و تغییردردستگاه محاسباتی نظام و نهایتا مردم است بگونه ای که مردم و مسئولین به این نتیجه برسند که تنها راه برون رفت از مشکلات فعلی سازش و کنار آمدن با سلطه و چپاول امریکاست و برای همیشه شعار مرگ بر امریکا را کنار بگذارند .

 تبیین حوادث سه گانه این روز فرصتی مغتنم برای برجسته سازی روحیه ضداستکباری و ظلم ستیزی در گفتمان انقلاب اسلامی وتقویت جبهه نیروهای انقلاب و مردم عزیز و شریف در این رویارویی حساس و سرنوشت ساز با شیطان بزرگ آمریکا می باشد که بایستی مورد توجه دست اندرکاران امور در هر طیف و گروه قرار بگیرد.
  در مقابله هوشمندانه با توطئه ها و دشمنی های استکبار ، بایستی به یک راهنمای درست و حقیقی همچون امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اقتدا کرد. همان رهنمودها و نصایحی که ملت عزیز در طول چهاردهه نصب العین خود قرار داده اند و شعار همیشگی را مرگ بر آمریکا، و موضع خود را بر مبنای منطق استوار و محکمِ " عدم اعتماد و خوشبینی به آمریکای دروغگو " فریبکار" و بدعهد " قرار داده اند.
انتهای پیام/م

0 دیدگاه