امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم وجدید شعب بانک کشاورزی ایلام برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم وجدید شعب بانک کشاورزی ایلام برگزار شد

0 دیدگاه 14 آبان 1397 چاپ خبر بازدید: 722

آفتاب ایلام | این مراسم با حضور  دکتر داور ماهی کار عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی و مسئولین استانی مدیران کل فرماندهان انتظامی و نظامی و مدیران بانک های استان برگزار شد.
داور ماهی کار عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی ضمن  تسلیت و گرامیداشت رحلت پیامبر اعظم و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا به گزارش مختصری از عملکرد بانک کشاورزی پرداخت گفت:این بانک در سال گذشته 388هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف پرداخت کرده است.که 85میلیارد ریال آن بصورت سرمایه ای بوده است.ماهیکار با بیان اینکه پرداخت تسهیلات از سوی بانک کشاورزی فرصت های ویژه اشتغال در سراسر کشور را فراهم کرده است گفت:ایجاد اشتغال وتوجه به اشتغال پایدار روستایی از مهمترین اهداف بانک کشاورزی است که با تخصیص 23 هزار میلیارد ریال اعتبار در مناطق روستایی و عشایری 38هزار فرصت شغلی در بخش کشاورزی ایجاد شده ودرسال جاری 400هزار میلیارد ریال تسهیلات در اختیار بخش کشاورزی قرار میگیرد.
وی افزود: با توجه به تحریم هایی که در شرایط کنونی کشور وجود داردبانک کشاورزی نقش مهمی در پویایی اشتغال پایدار دارد.وبه جرات میتوان گفت بانک کشاورزی تنها بانکی است که توجه ویژه ای به اشتغال جوانان و فارغ التحصیلان جویای کار جامعه زنان  در قالب طرح ایران و طرح حضرت زینب ویژه زنان سرپرست خانوار از جمله موارد مورد توجه بانک است.
ماهیکار خاطر نشان کرد:بنابر فرمایشات مقام معظم رهبری بانک کشاورزی به منظور خدمت رسانی به آحاد افراد جامعه توسعه و بخش کشاورزی توجه به توسعه پرورش ماهی حمایت از محصولات صادراتی حمایت از توسعه اشتغال روستایی و عشایری و طرح تضمینی خرید گندم از جمله موارد مهم مورد توجه بانک  کشاورزی در سال جاری است.

بانک کشاورزی با داشتن 8درصد منابع نظام بانکی10درصد پرسنل نظام بانکی 46میلیون انواع حساب برای مشتری 8درصد شعب نظام بانکی 17میلیون مشتری5میلیون پرونده فعال1/5نفر تسهیلات گیرنده درسال 1880هزار بیمه در بخش کشاورزی و3هزار دستگاهATMاست.
ماهیکار با بیان اینکه بیش از 78درصد نیروی انسانی بانک کشاورزی از فرهیختگان دانشگاهی هستند افزود:این رقم معادل59درصد نظام بانکی است که این امر موجب موفقیت بانک کشاورزی است.

ماهیکار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات  سه ساله حیدرنژاد مدیر بانک کشاورزی و افزود:ایشان دردوران مدیریت خود از هیچ تلاشی فروگذار نبودند و همچون سربازی همواره آماده خدمت گذار بوده اند و امیدواریم شاهد موفقیت ایشان در مدیریت بانک کشاورزی همدان باشیم وی ضمن تبریک به مهندس عزت پناه افزود: ایشان با سابقه18سال سابقه کار و دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی و کارشناس مدیر گروه اعتبارات و وصول و نظارت و بانکداری شرکتی و وصول مطالبات حرفی برای گفتن دارند.
در پایان این مراسم حکم سه ساله  مدیریت بهزاد عزت پناه از سوی هیئت مدیره بانک اعطا و از زحمات سه ساله هوشنگ حیدریان تقدیر و تشکر شد

0 دیدگاه