امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
ایلام| خدمات‌دهی بیمارستان شهدای زاگرس ایلام ۳۱ درصد افزایش یافته است

ایلام| خدمات‌دهی بیمارستان شهدای زاگرس ایلام ۳۱ درصد افزایش یافته است

0 دیدگاه 8 آذر 1397 چاپ خبر بازدید: 495

کریم لاله ماژین در گفت‌و‌گو با آفتاب ایلام، اظهار داشت: مدیریت تامین درمان ایلام رسالت خدمات رسانی درمانی به بازنشستگان تامین اجتماعی را عهده دار است و در این راستا تاکنون در استان ایلام توانسه است با 300مرکز درمانی مختلف در سطح استان اخذ قرارداد کند.

مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام گفت: مراجعه 270 هزارموردی خدمات گیرندگان به مراکز درمانی در شش ماهه نخست امسال نشان از حجم مراجعان به مراکز درمانی تامین اجتماعی و مراکز درمانی طرف قرارداد است.

وی اقدامات موثر در راستای کاهش هزینه‌ها در طرح نطام سلامت را یادآوری و خاطر نشان کرد: در استان ایلام با اعمال مدیریت هزینه‌های درمانی از 36 درصد کاهش هزینه‌های درمانی و افزایش خدمات و کیفیت خدمات برخوردار است.

 لاله ماژین، استقرار درمانگاه سیار با هزینه 350 میلیون تومانی به جهت ارائه خدمات به مناطق محروم از دیگر خدمات انجام شده است که در راستای ارائه خدمات به جامعه هدف صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: بخش های دندانپزشکی،  فیزیوتراپی، پزشک‌های تخصصی و عمومی، تزریقات و پانسمان و  سرم تراپی از خدماتانجام شده توسط درمانگاه سیار است که در ایام اربعین نیز در مرز مهران مستقر و علاوه بر بازنشستگان تامین اجتماعی سایر زائران را پوشش درمانی داده است.

بیشتر بخوانید

لاله ماژین پوشش 30 هزار نفری درمانی در کلینیک سیار اربعین را نیز یاد آور و بیان کرد: 100 نفر  از کارکنان مدیریت درمان استان‌های مختلف کشور در 2 نوبت در پایگاه درمانی به صورت کاملا رایگان  به زائرین اربعین حسینی خدمت ارائه دادند.

لاله ماژین در خاتمه با تاکید بر همراهی و همکاری بازنشتگان تامین اجتماعی با مدیریت درمان استان ایلام گفت: خدمت بی منت به بازنشستگان تامین اجتماعی که جامعه هدف مدیریت در‌مان است اولویت و در راس برنامه‌های تامین اجتماعی است.

انتهای پیام/م

0 دیدگاه