امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
 مهم‌ترین رسالت سپاه محرومیت زدایی از مناطق کشور است

مهم‌ترین رسالت سپاه محرومیت زدایی از مناطق کشور است

0 دیدگاه 13 آذر 1397 چاپ خبر بازدید: 440

آفتاب ایلام، سردارسید ضیاء الدین حزنی صبح امروز در نشست محرومیت زدائی استان ایلام در هتل لاله ایلام اظهار داشت: مهم‌ترین رسالت سپاه در کنار ماموریت‌های دفاعی کشور و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و حفظ آرمان‌های آن محرومیت‌‌ زدایی از مناطق محروم کشور است.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: واگذاری طرح‌های محرومیت‌زدایی و پروژه‌های زود بازده به پیمانکاران بومی محل پروژه واگذار می‌شود.

وی هدف از واگذاری پروژه‌های زودبازده به پیمانکاران بومی در طرح طرح محرومیت‌زدایی توسط سپاه پاسداران را به جهت رونق کسب و کار و کمک به اشتغال مناطق محروم دانست و اضافه کرد: 75 تا 80 درصد طرح‌های کوچک و زودبازده دارای توان اقتصادی و سودآوری بالایی بوده که کمک خوبی به پیمانکاران بومی است تا با استفاده از توان مناطق محروم اشتغالزایی هم انجام شده باشد.

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اجرای 9 هزار و 500 پروژه مختلف در مناطق مختلف استان ایلام را اهمیت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به استان ایلام دانست و خاطر نشان کرد: مسئولان استان ایلام و رایزنی نمایندگان در کمیسیون‌های تلفیق بودجه می‌تواند به استان ایلام اجازه بهره بیشتر از طرح محرومیت زدایی برای مناطق محروم خود را بدهد.

حزنی رعایت استاندارد و ایمنی و صرف اقتصادی را اولویت طرح‌های محرومیت زدایی در استان ایلام دانست و تصریح کرد: باتمام توان از زدودن محرومیت از چهره استان ایلام در اقصی نقاط این استان عمل می‌کنیم و امید داریم در ماموریت خود رضایت مردم استان ایلام را درپی داشته باشیم.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه