امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
۲۲۲ واحد مسکونی برای مددجویان ایلامی در حال احداث است

۲۲۲ واحد مسکونی برای مددجویان ایلامی در حال احداث است

0 دیدگاه 13 آذر 1397 چاپ خبر بازدید: 622

سردار سیدصادق حسینی در گفت‌و‌گو با آفتاب ایلام اظهار داشت: اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی علاوه بر رونق  اقتصادی و معیشتی، سبب ایجاد شور و نشاط  و جلوگیری از مهاجرت در میان مردم مناطق محروم می‌شود.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: اقدام به محرومیت‌زدایی توسط سپاه یادآور دوران دفاع مقدس و اقدامات مهندسی جنگ است که روحیه بسیجی را تقویت و لبخند رضایت بر لبان محرومان در مناطق محروم می‌نشاند.

حسینی به تاثیر‌گذاری محرومیت‌زدایی از مناطق محروم توسط سپاه پاسداران اشاره و خاطرنشان کرد: سپاه به عنوان نیرویی که حافظ انقلاب و آرمان‌های انقلاب اسلامی و ماموریت‌های دفاعی است در صحنه محرومیت‌زدایی به آرمان انقلاب اسلامی در محرومیت‌زدایی عمل می‌کند و بر این عمل نیز افتخار می‌کند.

وی برطرف کردن مشکلات مردم را از اهداف این قرارگاه  محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران عنوان کرد و افزود: نقش سپاه به حامی مردم و کمک به حل مشکلات آنان از رسالت انقلابی این نهاد مقدس است و هر جا نیاز مردم ایجاب کند سپاه برای برطرف کردن آن نیاز حضور دارد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ساخت 222 واحد مسکونی برای مددجویان ایلامی، 164 مسجد، سرویس بهداشتی و حمام، 35 خانه عالم از جمله اقدامات قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه ایلام نام برد و تصریح کرد: 150 هزار هکتار زمین دیمی نیز در قالب طرح محرومیت‌زدایی آبیاری شده است.

انتهای پیام/ح

0 دیدگاه