امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
«طالب صادقیان» شهرداری از جنس مردم

«طالب صادقیان» شهرداری از جنس مردم

0 دیدگاه 15 آذر 1397 چاپ خبر بازدید: 1110

آفتاب ایلام | نگارنده این سطور نه حمایت و تائید استاندار ایلام،  ونه تائید طیف اکثریت و  نه انتقاد طیف اقلیت شورای شهر ایلام را تاثیرگذار در شخصیت  طالب صادقیان  ندانسته و معتقد است، آن‌چه طالب صادقیان به عنوان پشتوانه علمی و تخصصی برای توسعه ایلام یاری و اورا بر انجام وظیفه ترغیب کرده و می‌کند « اعتماد عمومی» است که امروز به پاس زحمات و تلاشش در امر توسعه و دگرگونی در فضای شهری ایلام ایجاد کرده است.

صادقیان که نه برای « نام » و نه برای « نان » آمده است، بلکه شیفته خدمتی بوده است تا بتواند از دانش و تجربه و تخصص اش برای آبادانی این شهر هم از « نان » بگذرد و هم از « نام » و اگر دنبال «نان» بود و «نام» شهرداری را انتخاب نمی‌کرد. چرا که در شهرداری ایلام « نان» و «نام» یافتنی نیست و جیب دوخته طالب صادقیان و چشم اشباح او به دنبال این دو نیست .

و دو طیف اکثریت و اقلیت شهرداری نیک می‌دانند تنها عملکرد شورای شهر ایلام فقط و فقط انتخاب طالب صادقیان در سمت شهرداری ایلام بوده است والا عملکردی مثبت از این شورا دیده نشده است که اکثریت برآن ببالند و یا اقلیت از آن رنجیده خاطر باشند و اگر نبود توکل به خدا، خود باوری و اعتماد به نفس، کارآمدی و استفاده از امکانات و فرصت‌ها و جدّ و جهد طالب صادقیان، طرح پیاده راه طالقانی، چهار راه رسالت و سایر اقدامات ریز ودرشت انجام شده و در حال انجام محقق نمی‌شد همچنان‌که این طرح‌ها بیش از 5 شهردار و چند دوره شورای را به خود دیده و به مرحله اقدام و عمل نرسیده‌اند.

حجم اقدامات طالب صادقیان در مدت اندک مسئولیت‌اش به طور حتم با اشکلاتی هم مواجه است و انتقاداتی هم بر اور متربط اما این انتقادات و اشکلات در برابر حجم پروژه‌های انجام شده و در حال انجام نافی مدیریت جهادی طالب صادقیان نیست.

و آن دسته از منتقدان که پروژه‌های در حال انجام شهردار ایلام را عامل ترافیک و یا مانع کسب شهروندان می‌دانند یا از کار اجرایی بی‌خبر و یا به سفارش دیگران ارائه نطر می‌کنند و موٌید برداشت‌های پر طرفدار امر خیر نیست.

دو طیف شورای شهر ایلام « تفاوت » را قبول کرده و در عمل آن را تحمل کنند چرا که « تفاوت ندیدن» موجب فرد محوری و فرعون درون است و نتیجه آن مانع در توسعه شهر ایلام و به فرجام رسیدن پروژه‌های شهر ایلام.

اقلیت و اکثریت شورای شهر ایلام، گفت وگو با خود و بعد با رقبا را تجربه کنند و سپس آن را به عنوان سلوک رفتاری بپذیرند و حجاب‌های مزاحم را از خود دور کنندو به سوی آمیرش افق‌ها قدم بردارند که به یاد بصیرت حضرت سهراب سپهری « رخت‌ها را بکنیم، آب در یک قدمی است ».

انتهای پیام/

0 دیدگاه