امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
دانشگاه محل تعامل و گفت و‌گو و نقد و نطر و اندیشه و اندیشیدن است

دانشگاه محل تعامل و گفت و‌گو و نقد و نطر و اندیشه و اندیشیدن است

0 دیدگاه 26 آذر 1397 چاپ خبر بازدید: 213

آفتاب ایلام، محمد علی‌اکبری  عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته پژوهش اظهار داشت: در دانشگاه ایلام فرصت آزاداندیشی برای دانشجو فراهم  است.

ررئیس دانشگاه ایلام گفت: دانشگاه محل تعامل و گفت و‌گو و نقد و نطر و اندیشه و اندیشیدن است و دانشگاه ایلام با تفکر شیشه‌ای و شفافیت محلی برای تضارب آرای دانشجویان بدون محدودیت‌های امروزی است.

وی در ادامه با تاکید بر آزاد اندیشی یادآورشد: روحیه مطالبه‌گری دانشجویان در 4 حوزه آموزشی، رفاهی، فرهنگی و سیاسی اجتماعی در دانشگاه ایلام به دقت و جدیت پیگیر هستیم و دغدغه اصلی را به بالابردن کیفیت آموزش  به عنوان مطالبه نخست دانشجویان قرار داده‌ایم.

وی 47 ایده دانشجویی در مسابقه ایده‌شو، 12 محصول فناورانه و 3 طرح فناورانه از اقدامات دانشگاه ایلام در حوزه خلاقانه و ایده پردازی توسط دانشگاه ایلام نام برد و خاطر نشان کرد: تحصیل 60 دانشجوی خارجی در دانشگاه ایلام و مهیا کردن امکان برای تحصیل 90 دانشجوی دیگر نیز نشان دهنده افزایش سطح کیفی آموزش در دانشگاه ایلام است.

جذب 20 نفر هیئت علمی در دانشگاه ایلام، اخذ مجوز برای مقطع رشته دکترا در رشته مهندسی شیمی و در حال تحصیل دانشجویان در مقاطع تحصیلی دکتری، کارشناسی‌ارشد و کارشناسی نیز از موارد مورد اشاره علی‌اکبری بود که تصریح کرد: هم اکنون 29 هزار دانشجو در دانشگاه ایلام در حال تحصیل هستند.

انتهای پیام/

0 دیدگاه