امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
برنامه‌های متنوع فرهنگی در چله انقلاب در استان ایلام اجرا می‌شود

برنامه‌های متنوع فرهنگی در چله انقلاب در استان ایلام اجرا می‌شود

0 دیدگاه 19 دی 1397 چاپ خبر بازدید: 97

به گزارش آفتاب ایلام |  سرهنگ پاسدار قدرت‌الله کریمیان عصر امروز در تشریح برنامه‌های چله انقلاب اظهار داشت: سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام دستاوردهای چهل ساله انقلاب با هدف ایجاد امید در جامعه در چله انقلاب به اجرا در‌می‌آورد.

معاون هماهنگ کننده  سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: برنامه‌های چله انقلاب  در استان به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که اجرای آنان تا پایان امسال تداوم دارد.

وی پرهیز از روزمرگی در انجام برنامه‌های اجرایی چله انقلاب را یادآور شد و افزود: در اجرای برنامه‌های بزرگداشت 40 سالگی انقلاب رویکرد توجه به محوریت مردم و انعکاس دستآوردهای انقلاب اسلامی براساس متد روز انجام می‌شود و در تلاش هستیم بُعد مردم عیان و پررنگ‌تر باشد.

کریمیان مردم‌محوری در برنامه‌های چله انقلاب را تشریح و عنوان کرد: برنامه‎هایی که برای این ایام اجرا می‌شود  از شکل برنامه‌های سازمانی و روزمره خارج  و نقش مردم در آنان عیان‌تر خواهد بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام استفاده بهینه و مثبت از فضای مجازی، برگزاری نمایشگاه دستآوردهای انقلاب اسلامی و استفاده از طرفیت رسانه در تبین و تشریح برنامه‌های چله انقلاب را با اهمیت دانست و گفت: حوزهای مختلف  ایثار و شهادت، رسانه‌ها و فضای مجازی، تشکل‌های دینی و ورزش در حوزه‌های کمی و همچنین بسیج مردمی، اصناف، صنعت و معدن، رسانه و فضای مجازی و هنری هم در حوزه کیفی بیشترین برنامه‌ها را ارائه‌ کرده‌اند که انشاالله انجام برنامه‌های تدوینی در اثرگذاری دستآوردهای چله انقلاب مثمر‌ثمر باشد.

کریمیان افزود: اجرای طرح «جهادگران سلامت» که به درمان در مناطق محروم می‌پردازد، افتتاح طرح‌های آبرسانی، خانه عالم، پل و جاده و کتابخانه در ایام در استان ایلام انجام می‌شود و خدمات سپاه را به مردم گزارش کرده و به مردم نوید آن را می‌دهیم که سپاه در دهه چهارم و ورود به دهه پنجم در ارائه خدمت بی منت به مردم ایران از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام/م

0 دیدگاه