امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
تعزیرات حکومتی ایلام با هر نوع گران‌فروشی گوشت قرمز برخورد می‌کند

تعزیرات حکومتی ایلام با هر نوع گران‌فروشی گوشت قرمز برخورد می‌کند

0 دیدگاه 25 دی 1397 چاپ خبر بازدید: 89

نعمت الله بیرانوند در گفت و‌گو با آفتاب ایلام ، از تجدید برخورد با گرانفرشی در بازار ایلام خبرداد و اظهار داشت: گرانی‌گوشت قرمز در ایلام به علت تداخل دلالان در خرید دام و اقدام به قاچاق دام در استان ایلام است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام گفت: جهت برخورد با گرانفروشی گوشت قرمز و برخورد و مقابله با پدیده مزموم قاچاق دام که موجب افزایش قیمت این محصول پر مصرف شده است، اقدامات مقابله‌ای در حال انجام است.

وی با تاکید به برخورد بازدارنده توسط اداره کل تعزیرات حکومتی استان ایلام خاطرنشان کرد: تزریق گوشت قرمز به بازار موجب تعادل بازار می‌شود.

بیرانوند در ادامه افزود: علاوه بر تزریق گوشت قرمز به بازار استان، اقدامات برخوردی و بازدارنده در سطح استان به شدت درحال اقدام است و شعب 4 گانه تعزیرات حکومتی در سطح شهرستان‌های تابعه با تشکیل تیم‌های مشترک با گرانفرشی برخورد دارند.

وی تشکیل سه هزار و 582 پرونده را در 9 ماهه امسال از اقدامات اداره کل تعزیرات حکومتی نامید و تصریح کرد: 740 میلیارد ریال ارزش مالی این پرونده‌ها است.

بیرانوند از کلیه شهروندان استان خواست و گفت: شهروندان ایلامی هرگونه موارد گرانفروشی را به شماره 123 گزارش کنند تا با اعزام تیم‌های کنترلی به تخلف آنان رسیدگی شود.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه