امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
سوخت صادراتی به مرزنشینان ایلام عرضه می‌شود

سوخت صادراتی به مرزنشینان ایلام عرضه می‌شود

0 دیدگاه 14 بهمن 1397 چاپ خبر بازدید: 164

به گزارش آفتاب ایلام ،  علی اصغر چاغروندی ظهر امروز در جمع خبرنگاران از عرصه سوخت صادراتی به شهروندان مرز نشین ایلامی خبر داد و اظهار داشت: در عرصه سوخت صادراتی به شهروندان مرزنشین استان ایلام سوخت به قیمتی کمتر از قیمت آن سوی مرز به مرزنشینان فروخته می‌شود تا بتوانند با صادرات خرد و سهمیه بندی شده، معیشتی قانونمند داشته باشند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام  گفت: ساماندهی معیشتی 25 هزار خانوار مرزنشین در استان ایلام این طرح اجرا می‌شود.

وی هدف از اجرای طرح در استان ایلام را افزایش توان اقتصادی مرزنشینان ایلامی عنوان کرد و افزود: به هرخانوار مرزی یک هزار و 500 لیتر سوخت برای صادرات به کشور عراق داده‌ می‌شود تا بتوانند از کنار آن درآمدی حاصل کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام، اجرایی شدن ‌ساماندهی معیشتی 25 هزار خانوار مرزنشین را  اقدام  قیمت نهایی«تعیین مرزی» کمیسیون تبصره ماده 2 وزارت کشور دانست و خاطرنشان کرد:واگذاری سهمیه عرضه سوخت آزمایشی به مرز نشینان را 2 میلیون و 500 هزار لیتردر ایلام است که در صورت وصول مصوبه کمیسیون تبصره ماده 2 وزارت کشور اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه