امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
اعزام تیم‌های پزشکی درمانی به نقاط محروم ایلام به‌روایت تصویر

اعزام تیم‌های پزشکی درمانی به نقاط محروم ایلام به‌روایت تصویر

0 دیدگاه 20 بهمن 1397 چاپ خبر بازدید: 140

به گزارش آفتاب ایلام به نقل از تسنیم ، سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام در یک اقدام جهادی سطح خدمات پزشکی و درمانی خود را به آخرین نقاط استان ایلام برده است.

اقدام جهادی سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام، یادآور دوران ابتدای انقلاب اسلامی و خدمت بی‌منت آن دوران و تجربه جهاد سازندگی و مدیریت دوران دفاع مقدس را در اذهان عشایر و روستائیان و قشر ضعیف و حاشیه‌نشین شهرها تداعی می‌کند.

بیشتر بخوانید

امیر فتحی یکی از شهروندان خدمات بگیر تیم‌های پزشکی درمانی مدیریت درمان بسیج ایلام در گفت‌و‌گو با تسنیم در ایلام اظهار داشت: خدمات ارائه شده شامل ویزیت، چک‌آپ، خدمات دندانپزشکی، سونگرافی و زنان توسط تیم مستقر در«سرطاف» انجام می‌شود.

وی گفت: با توجه به این که این شهرک یکی از شهرک‌های حاشیه شهر ایلام است و ساکنان آن اکثرا افراد کم درآمد و ضعیف هستند ارائه این خدمات برای این شهرک و ساکنان آن امید آفرین است.

مسعودی دیگر شهروند ساکن در این شهرک که برای اخذ خدمات دندانپزشکی به تیم اعزامی و مستقر مدیریت درمان بسیج ایلام حضور یافته است در پاسخ به خبرنگار تسنیم که از کیفیت خدمات و میزان رضایتمندی از خدمات سئوال کرد، اظهار داشت: واقعیت این است که در حالی که مدت‌ها از درد دندان عاصی شده بودم به علت نداشتن دفترچه بیمه و گرانی خدمات دندانپزشکی نتوانستم اقدام درمانی انجام دهم.

وی افزود: امروز با حضور تیم پزشکی سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام، بعد از ویزیت و عصب‌کشی و پر کردن دندانم درد ماه‌ها زجر و بدبختی‌ام التیام یافت و از خداوند برای سربلندی انقلاب اسلامی و سپاه و پرسنل آن عزت و آبرو می‌خواهم.

سرهنگ غلامرضا علی محمدی در گفت‌و‌گو با تسنیم، نیز اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم شهری و روستایی را در جهت کمک به محرومان جامعه نام برد و اظهار داشت: ارائه خدمات پزشکی و درمانی در تمام سطوح با اعزام تیم‌های پزشکی درمانی انجام می‌شود.

مدیر موسسه خدمات تامین درمان بسیجیان ایلام گفت: در این برنامه خدماتی مانند دندانپزشکی، متخصص قلب، متخصص اطفال، پزشک عمومی، تزریقات و پانسمان، خدمات مشاوره ای و پرستاری، سونوگرافی به مناطق محروم اعزام و مستقر و به ارائه خدمات به صورت صد درصد رایگان می پردازند.

علی محمدی هدف از این اقدام در اعزام تیم‌های پزشکی و درمانی به مناطق محروم را محرومیت‌زدایی دانست و افزود: مدیریت جهادی و ایثار و گذشت و امید آفرینی در دل مردم و توجه عملی به نیاز شهروندان نیازمند و الآم درد آنان از اهداف این برنامه است و انجام آن به صورت مستمر و مداوم انجام می‌شود و مختص زمان خاصی نیست.

انتهای پیام/ ز

0 دیدگاه