امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
سخنران ویژه برنامه 22 بهمن در استان ایلام رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس است/برگزاری 9 هزار برنامه در ایلام

سخنران ویژه برنامه 22 بهمن در استان ایلام رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس است/برگزاری 9 هزار برنامه در ایلام

0 دیدگاه 20 بهمن 1397 چاپ خبر بازدید: 137

به گزارش آفتاب ایلام ، حجت الاسلام علی چراغی پور، رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان ایلام صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان ایلام گفت: از مهمترین واجبات، حفظ انقلاب اسلامی است و تا انقلاب ادامه دارد برای تداوم  آن باید مبارزه کرد.

وی افزود: ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با هدف اجرای ویژه‌ برنامه‌ها و با تأکید بر ارائه کارنامه چهل‌ساله انقلاب اسلامی اجرا شده است.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان ایلام تاکید کرد: حضور اقشار مختلف مردم در تمامی صحنه‌ها، نشان از علاقمندی به ولایت فقیه است و باید به این عظمت  احترام گذاشت.

وی ادامه داد: در ایام دهه فجر بیش از ۹ هزار برنامه فرهنگی، هنری، مذهبی، عمرانی، اقتصادی در سطح استان اجرا شده و این فعالیت‌ها تا ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

وی ضمن اعلام اینکه سخنران ویژه 22 بهمن در استان ایلام حاجی بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس است، گفت: برگزاری مراسم ۱۲ بهمن در محل مصلی امام خمینی(ره) شهر ایلام و اجرای سرود انقلاب اسلامی توسط گروه ۶۰۰ نفری بچه‌های مساجد ایلام از مهمترین برنامه‌های این دهه است.

 حجت الاسلام چراغی پور با اشاره به شعار چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی «امید به آینده و افتخار به گذشته» تصریح کرد: این شعار و تبیین نقش انقلاب در احیای هویت دینی و ایجاد همبستگی مسلمانان جهان است.

وی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین فعالیت‌های پیش روی این ستاد، روز ملی مبارزه استکبار جهانی و یوم‌الله 13 آبان، برنامه‌ریزی ویژه با برگزار مراسمات 9 دی، گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، فعالیت‌های مراسمات دهه فجر و تجلی این برنامه‌ها در روز به یادمانی 22 بهمن خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه مراسمات ویژه شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می‌شود و به همین راستا در شب ۲۲ بهمن به احترام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ندای تکبیر الله اکبر برگزار نخواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام یادآور شد: در روز ۲۲ بهمن ساعت هفت غروب ندای بانگ تکبیر الله اکبر و همچنین نورافشانی ویژه‌ای در چغاسبز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

0 دیدگاه