امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
معادن استان ایلام ظرفیت تولید ۹ میلیون تن ماده معدنی را دارد

معادن استان ایلام ظرفیت تولید ۹ میلیون تن ماده معدنی را دارد

0 دیدگاه 29 بهمن 1397 چاپ خبر بازدید: 102

به گزارش آفتاب ایلام ، یارالله نصیری صبح امروز در جلسه ستاد تسهیل تولید ایلام اظهار داشت: ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان به منظور راهنمایی سرمایه‌گذاران در برخی از بخش‌های مختلف استان ایلام مورد شناسایی و بررسی قرار گرفته است.

وی به طراحی و برنامه این سازمان در خصوص شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان اشاره کرد و افزود: می‌توان با اطلاعات جامع و کامل زمینه حضور سرمایه‌گذاران در استان ایلام را فراهم کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام با بیان اینکه استفاده از ظرفیت کلینیک سیار صنعت در استان می‌تواند به رفع موانع تولید در استان ایلام  کمک بسزایی کند، عنوان کرد: راه‌اندازی این کلینیک‌ها و استفاده از راهنمایی ومشاوره افراد خبره و مطلع از بازار و صنعت می‌تواند به شکوفایی صنعتی واحدهای تولیدی کمک کند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه معادن استان ایلام بیان کرد: تلاش می‌شود در آینده‌ای نزدیک فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معادن استان ایلام از طریق کارشناسان زمین‌شناسی استان شناسایی شده و در اختیار علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در این بخش قرار گیرد.

نصیری با اشاره به فعالیت معادن استان ایلام خاطرنشان کرد: معادن استان ایلام با ظرفیت تولید بالا توانایی تولید 13 ماده معدنی را دارد که می‌توان با مطالعات تکمیلی زمینه‌های سرمایه‌گذاری در این حوزه را معرفی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/ ع

0 دیدگاه