امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
اتصال استان ایلام به شبکه آزادراهی کشور یک گام دیگر به مرحله اجرا نزدیک شد

اتصال استان ایلام به شبکه آزادراهی کشور یک گام دیگر به مرحله اجرا نزدیک شد

0 دیدگاه 29 بهمن 1397 چاپ خبر بازدید: 99

علی اصغر کاظمی در گفت و‌گو با آفتاب ایلام  اظهار داشت: اتصال استان ایلام به شبکه آزادراهی کشور با صدور مجوز وزارت راه و شهرسازی جهت فراخوان سرمایه‌گذاربه مرحله عمل و اجرا در آمده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: اتصال استان ایلام به شبکه آزادراهی کشور که در سفر وزیر راه و شهرسازی در اربعین امسال وعده آن داده شد با پیگیری استاندار ایلام و مساعدت وزارت راه و شهرسازی به فراخوان جذب سرمایه‌گذار رفته است و اتصال استان ایلام به شبکه آزادراهی کشور یک قدم دیگر به مرحله اجرا نزدیک تر شده است.

 کاظمی با اشاره به طرح اتصال استان ایلام به آزادراه کشور افزود: این اتصال از مسیر پل زال، مورموری،دهلران، مرز چیلات انجام و به نجف اشرف ختم می‌شود.

وی در ادامه افزود: مسیردوم برای اتصال استان ایلام به شبکه آزادراهی کشور کرمانشاه،حمیل،ایلام،مهران و ختم به کربلا بوده که توسط اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام انجام می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: تحقق اتصال استان ایلام به شبکه بزرگراهی کشور از دو مسیر پل زال به دهلران و کرمانشاه به ایلام علاوه بر برقراری ارتباط بین دوکشور ایران و عراق ، استان ایلام یکی از برخوردارترین استان‌های کشور در زمینه بزرگراهی خواهد کرد.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه