امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
۱۱۷ پایگاه اصلی جشن نیکوکاری در ایلام برپا می‌شود

۱۱۷ پایگاه اصلی جشن نیکوکاری در ایلام برپا می‌شود

0 دیدگاه 13 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 134

به گزارش آفتاب ایلام ،  رمضان دستیاری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته احسان و نیکوکاری از 14 تا 20 اسفند ماه برای مدت یک هفته آغاز می‌شود.

وی عنوان کرد: این هفته فرصت مناسبی برای خیران و نیکوکاران استان بوده تا با مشارکت در برنامه‌های کمیته امداد و به‌خصوص حضور در جشن نیکوکاری نیازمندان این نهاد را یاری کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ایلام بابیان اینکه به‌منظور مشارکت دانش آموزان در امر کمک‌رسانی به نیازمندان80 هزار پاکت ویژه جشن نیکوکاری در مدارس استان توزیع شد.

وی با یادآوری اینکه در جشن نیکوکاری سال گذشته با استقبال شهروندان ایلامی مواجه شده  یادآورشد و گفت:: امیدواریم با حضور پرشور مردم نیکوکار استان در جشن نیکوکاری امسال شاهد افزایش بیش‌ازپیش این استقبال باشیم.

دستیاری ضمن تقدیر و تشکر از مردم استان ایلام در زمینه کمک به نیازمندان، گفت: از مردم خیر و نیکوکار استان انتظار داریم که واسطه خیر شوند و در این پایان سال در کنار نیازمندان باشند و امید است که امسال با همکاری مردم عید بهتری را برای نیازمندان رقم بزنیم.

وی تصریح کرد: سامانه پیامکی #1* 8877* به‌عنوان یکی از روش‌های نوین در پرداخت کمک‌های مردمی برای تمامی مشترکان اپراتور همراه اول و ایرانسل آماده دریافت کمک‌های نقدی مردم نیکوکار جهت مشارکت در امر خداپسندانه کمک به نیازمندان است.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه