امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
زنگ جشن نیکوکاری در ۶۱۶ مدرسه استان ایلام نواخته می‌شود

زنگ جشن نیکوکاری در ۶۱۶ مدرسه استان ایلام نواخته می‌شود

0 دیدگاه 14 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 93

ضیاء رضایی در گفت و‌گو با آفتاب ایلام، اظهار داشت:  هفته احسان و نیکوکاری امسال نیز از تاریخ 14 تا 20 اسفند با شعار « عیدی برای همه» باهدف ترویـج فرهنگ احسان و نیکوکاری و تأمیــن نیــازهای شب عید نیازمندان برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: امســــال این برنامه در دو مرحله عمومی و اختصاصی هم‌زمان با سراسر کشور در سطح استان اجـــــرا می‌شود که مرحله عمومی این جشن از ابتدای بهمن از طریق ارتباط با خیران و نیکوکاران و گروه‌های خاص آغاز و تا پایان سال ادامـــه خواهـــد داشت.

رضایی تصریح کرد: مرحله اختصاصی و ویژه جشن نیکوکاری نیز با شعــار «عیـدی برای همه» هم‌زمان با سراسر کشور به مدت 3 روز درنقاط مختلف این استان اجرا می‌شود که روز چهارشنبه 15 اسفنـــد ویــژه مدارس بوده که با نواختن زنگ نیکوکاری در 616 مدرسه در سطح استان آغاز می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد افزود: به همین مناسبت تعداد بیش از 80 هزار پاکت ویژه که قبلاً بین دانش آموزان این مدارس توزیع‌شده است جمع‌آوری می‌شود.

رضایی افزود: جشن نیکوکاری روز پنجشنبه 16 اسفندماه نیز در پایگاه‌های اصلی کمیته امداد در معابر عمومی مراکز شهری و نیز مراکز نیکوکاری و درمجموع در 117 پایگاه در سطح استان برگزار می‌شود و روز جمعه 17 اسفندماه نیز این جشن در محل میعادگاه‌های نماز پرصلابت جمعه ادامه خواهد داشت.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام همچنین گفت: سال گذشته مردم نیکوکار این استان نزدیک به دو میلیارد و 700 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند که این میــزان نسبت به سال قبل از آن حدود 40 افزایش داشت.

رضایی‌  استفاده از روش‌های نوین الکترونیکی امکان مشارکت مردم نیکوکار را فراهم کرده‌است، به‌طوری‌که خیران می‌توانند با استفاده از کد دستوری #066*1*8877* بدون هزینه در طول شبانه‌روز کمک‌های نقدی خود را به جشن نیکوکاری و یا سایر سرفصل‎‌های امداد واریز کنند.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه