امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
آیا دستیابی به تشکر و تقدیر بنری و فضای مجازی آخرت را برای دستیابی به پاداش خیر خداوند تامین می‎‌کند؟

آیا دستیابی به تشکر و تقدیر بنری و فضای مجازی آخرت را برای دستیابی به پاداش خیر خداوند تامین می‎‌کند؟

0 دیدگاه 14 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 149

آفتاب ایلام ، رضا میرزاد در یاداشتی با عنوان « آیا دستیابی به تشکر و تقدیر بنری و فضای مجازی آخرت را برای دستیابی به پاداش خیر خداوند تامین می‎‌کند؟» نوشت: وقتی برخی از بنرهای و بیلبوردهای نصب شده در معابرشهری و فضای رسانه مجازی در تقدیر و تشکر از مسئولان با عناوین « جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران»، «جمعی از بازاریان»، «جمعی از اساتید و دانشگاهیان »و .... می‌بینم، یاد یکی از فرماندهان ارزنده و انقلابی ناحیه انتظامی ایلام می‌افتم، که برای یکی از فرماندهانی که در ستون ارتباط مردمی یکی از روزنامه‌های آن زمان از وی به نقل از مخاطبی تقدیر شده بود، دستور توبیخ در دستور را برایش صادر کرد.

و در هامش روزنامه نوشته بود: عمل این فرمانده بدعت و موجب آن می‌شود برای گرفتن تشویق از این ببعد فرماندهان به دنبال روزنامه‌ها برای تقدیر و تشکر بگردند و شان آنان زیر سئوال برود.

اما امروز با گذشت سال‌ها از این دستور ارزنده متاسفانه مسولان از نماینده و مدیر و وزیر وکیل خود را برده این و آن می‌کنند تا با پرداخت هزینه از جیب مبارک و با ذکر عناوین جعلی تقدیری، تشکری را بر درب و دیوار و بیلبوردها و فضای مجازی دست و پا کنند.

اما کاش این بزرگواران به این سوال پاسخ دهند که، آیا دستیابی به تشکر و تقدیر بنری و فضای مجازی آخرت را برای دستیابی به پاداش خیر خداوند تامین می‎‌کند؟

انتهای پیام/م

0 دیدگاه