امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
۳۰ تن گوشت مرغ در بازار استان ایلام توزیع می‌شود

۳۰ تن گوشت مرغ در بازار استان ایلام توزیع می‌شود

0 دیدگاه 15 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 118

یارالله نصیری در گفت و‌گو با خبرنگار آفتاب ایلام ، در ارتباط با کمبود مرغ در بازار و افزایش قیمت آن در ایلام اظهار داشت: به جهت تامین مرغ مورد نیاز شهروندان ایلامی که در هفته جاری با اختلال و نبود آن در بازار مواجه بوده‌ایم، 20 تن گوشت مرغ به بازار تزریق شده است.

مدیرکل صمت استان ایلام گفت: در هفته آتی نیز 30 تن دیگر گوشت مرغ به بازار تزریق می‌شود و نیاز شهروندان در سطح استان به دقت رصد و برای تامین نیازمندی‌ها به طور شبانه روز در تلاش هستیم.

وی توزیع گوشت منجمد در استان ایلام را مورد اشاره قرار داد و یادآور شد: تزریق گوشت منجمد قرمز به بازار به صورت روزانه تزریق می‌شود و اینکه شهروندان تماماٌ بخواهند  گوشت مصرفی خود را با سهمیه با نرخ ارز 4 هزار و 200 تومان تامین کنند ناممکن است و در کنار توزیع گوشت منجمد یارانه‌ای با استفاده از گوشت قصابی‌ها نیز باید بخشی از نیاز خود را تامین کنند.

مدیرکل صمت استان ایلام، قیمت گوشت قرمز در قصابی‌های استان ایلام را نسبت به سایر استان‌ها بین 20 تا 40 درصد ارزان‌تر دانست و گفت: نظارت، کنترل، تامین و توزیع وظیفه ما در مجموعه خدمات رسان به شهروندان عزیز است اما توصیه ما نیز بر صرفجویی و پرهیز از اسراف نیز هست.

انتهای پیام/م

 

0 دیدگاه