امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
در چرایی عنوان مدیر انقلابی به شهر دار ایلام « طالب صادقیان

در چرایی عنوان مدیر انقلابی به شهر دار ایلام « طالب صادقیان

0 دیدگاه 17 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 171

به گزارش آفتاب ایلام ، نشست هم اندیشی شهردار ایلام با اصحاب رسانه و پرزنت طرح‌های عمرانی در حال اجرای شهر ایلام، نشان داد که اگر طالب صادقیان مدعی آن باشد که  اقداماتش « تلاش ماندگار» و « ایلام به کارگاه بزرگ عمرانی» تبدیل شده است سخنی به گزاف نگفته است.

.طالب صادقیان را می‌تواند از نگاه مدیریتی و اجرایی، نمونه‌ای از« مدیران انقلابی» نامید که « امام خامنه‌ای » برای مدیران انقلابی سه ویژگی مهم « امر مردمی«،« امر جهادی« و امر«انقلابی« را عنوان کرده‌اند.

اما در چرایی عنوان مدیر انقلابی به شهر دار ایلام « طالب صادقیان « باید گفت: در تمام طرح‌های اجرایی طالب صادقیان « امر مردمی«،« امر جهادی« و امر«انقلابی« لحاظ شده است و اعتقاد وی نیز به حرکت در مسیر این سه مولفه است.

این قلم مدعی آن نیست که طالب صادقیان دم مسیحیایی دارد و از اسطوره‌ها است بلکه آنچه در مدیریت طالب صادقیان می‌توان دید« جرئت« « نوآوری« « خلاقیت« و ریسک پذیری است و در این راه نیز خطرها، لغزش‌ها، حسادت‌ها و ... در انتظار اوست و تنها راه گذر از این خطرها و لغزش‌ها و حسادت‌ها تاکنون « زیب بسته جیبش » بوده است . چرا که که باز بودن جیب‌ها تاکنون بسیاری را از عرش به فرش رسانده است .

اما آنچه برخی اعضای شورای شهر ایلام در پاسخ به سئولات خبرنگاران عنوان داشتند نوعی« کوچک کردن منتقدان»، بی اهمیت «دانستن انتقاد»«فرار از انتقاد»، « فرافکنی«« تقصیر به گردن دیگران انداختن» بود که در یاداشت دیگر به آن خواهیم پرداخت و با ذکر یک نکته این کوتاه نوشته را به پایان می‌بریم و آن اینکه شورای محترم شهر ایلام بدانند که » دلیل تراشی، توجیه به ظاهر عقلانی و پاسخ برای شکست‌ها، خطاکاری‌ها و یا رفتارهای ناسازگارانه با به قول معرف زدن به هر در و دیوار نمی‌تواند منتقدان شورای شهر ایلام را به محاق ببرد.

تا یاداشت بعدی به درود.....

0 دیدگاه